Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ellenszenves, gyűlölköd...

Milyen ellenszenves, gyűlölködő beszólások voltak az utóbbi időben anyaországiak szájából a határontúliakkal szemben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom.nekem annyi a bajom velük hogy a rezsimre szavaznak, ezért kaptak szavazati jogot.
2021. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Aki kettős állampolgár annak jár a szavazati jog, vagy nem?
2021. júl. 13. 14:15
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen,a fidesz adott nekik pár éve pont ezért említettem.
2021. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak zért szúrja egyesek szemét a külhoni visszahonosítottak szavezeti joga mert a Fidesz "adta" ?
2021. júl. 13. 14:19
 5/18 A kérdező kommentje:

Van valami egyéb értelmes magyarázat is annak kapcsán, hogy miért viszket egyes anyaországiaknak a külhoniak szavazati joga, azon kívül a rongyosra koptatott szlogenen kívül, hogy nem ide fizet adót és nem él az ország területén?


Ezért kirekesztés jár neki a magyar politikai nemzetből bizonyos anyaországiak nézőpontjából?

Ez nem magyar és magyar ellen szított megfontolt gyűlöletkeltés, megosztottság keltés és hangulatkeltés a magyar identitás tudattal szemben?

Ez korrekt?

2021. júl. 13. 14:26
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
4: ne legyél álnaiv, a fidesz azért adta nekik meg, mert tudta, hogy rászavaznak, szóval nem szívjóságból, hanem politikai számításból
2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1%
#6 Te ne legyél álnaív, nagyon jól tudod hogy miért szavaznak TÖBBEN a fideszre, mint más pártokra. Mert az ellenzéki összefogás tagja egyik hangoztatott témája, hogy tőlük, mint külhoni magyaroktól, meg kell vonni minden kedvezmény és a dk szerint még a szavazati jogukat is. nem az a kérdés miért szavaznak a fideszre, az a kérdés, hogy mi lenne az - bármi - ami miatt érdemes lenne a külhoni magyaroknak bárki másra szavazni? Mondj olyat amivel az ellenzéki összefogás vagy a tagjai elérhetnék, hogy őket szavazzák meg! Mert egy szavazó azért szavaz valakire mert neki az az illető vag párt lesz (szerinte) a jobb. Mitől lenne jobb a határon túli magyaroknak az összefogás?
2021. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

4)

Nem.azért mert 90%-uk a fideszre szavaz ami abnormális.

2021. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
5) ne hőbörögj kérlek,ezen az oldalon itt nem szokás.kultúráltan nyilvánulj meg,ne szarkupac módon.
2021. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Molyember ***** válasza:
83%

Kérdező, most magadat akartad provokálni?

Egyébként nekem semmi bajom a külhoniakkal, én csak a fideszeseket nézem le a gyenge erkölcsi érzékük, vagy a gyenge szellemi képességeik miatt. Ha valaki egy másik országból szavaz a fideszre, az különösen gerinctelen dolog, szerintem. De csak azért utálni valakit, mert külhoni? Az hülyeség. A fideszes viszont lakóhelytől függetlenül olyan, amilyen.

2021. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!