Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig túlzás a pedofil...

Még mindig túlzás a pedofil törvény?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 14. 18:28
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 anonim ***** válasza:
78%

"Nem akarom, hogy elvakult aktivisták tanítgassák a (leendő) gyerekem."


Eddig sem volt itt ilyenre példa, nem értem, hogy mitől félsz. Ahogy elnézem ezt az országot, soha nem is lesz. És ha lenne is, mit tennél ellene? Komolyan érdekel. Én mondjuk otthon elmagyaráznám a gyereknek, hogy mi a helyzet ezzel az egész lmbtq dologgal, aztán az óvodában, iskolában mondjanak, amit akarnak. Nem ez lesz az első, hogy baromságot tanítanak. Az én gyerekemet nem nézem annyira hülyének, hogy csak azt higyje el, amit ott hall.


Szerintem meg ettől a törvénytől jobban megijedtek azok, akik nem támogatják ezt az egész meleg-transz dolgot, mint akik igen. Ez milyen vicces már. Mitől féltek ennyire? Egy drag queen elrabolja a gyereketeket, vagy mi?

2021. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/152 anonim ***** válasza:
23%

,,Eddig sem volt itt ilyenre példa, nem értem, hogy mitől félsz. "

Jaj hagyjuk már ezt az szerecsenmosdató szöveget! Ez csúszós lejtő, ami pont így működik csak egyesek azt hazudják ​hogy ez nincs. A 2000-es évek elején Nyugaton is elképzelhetetlen lett volna hogy nőnek öltözött nyomorult véglények járkáljanak az óvodába. Egyébként meg nem értem, ha ilyen szerintetek nem lesz akkor mi is a probléma????

,,Szerintem meg ettől a törvénytől jobban megijedtek azok, akik nem támogatják ezt az egész meleg-transz dolgot, mint akik igen. Ez milyen vicces már. Mitől féltek ennyire? Egy drag queen elrabolja a gyereketeket, vagy mi?"

Hát én meg azt látom hogy az lmbtq hasznoshülyék sivalkodnak csak, rajtuk kívül ez már régen senkit nem érdekel.

Szóval szerinted nem is lenne probléma ha ilyenek lennének itthon? Csak kibújik mindig a szög a zsákból...

Szóval te aki alapból semmi problémát nem látsz abban hogy a te kedves gyerekedet ilyen elmebetegek érzékenyítsék elvárod hogy ez másnak is okés legyen? Hát ne legyen! Különben is milyen alapon várod te ezt?

2021. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 anonim ***** válasza:
75%
#91 de, sajnos volt rá példa, pl a komcsik, és leszármazottaik a fideszesek is propagandát tolnak a gyereknek IS.
2021. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/152 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg akkor bújik ki a szög a zsákból, amikor valaki leírja, hogy egyetért a törvénnyel és utána meg azt, hogy a melegek nyomorultak és mocskosak kivétel nélkül.

A probléma pedig az ami már számtalanszor le lett írva, hogy gumijogszabály, nincs rendesen megfogalmazva és ellehetetleníti az olyan felvilágosítást, amiben ISKOLÁSOKNAK beszélnek arról, hogy a homoszexuális embereket nem helyes kiközösíteni. Továbbá ha mondjuk van az osztályban meleg diák, ő hallja azt, hogy nem kell ezt szégyellnie, nem kell emiatt elbújnia (még akkor se, ha otthon apu lelkesen szidja a melegeket) és vannak akikhez fordulhat ha baj van.

2021. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/152 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem azok?
2021. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 anonim ***** válasza:
78%
Tessék kedves gyakori kérdezők, itt a válasz (#95). Mindenkinek lehet véleménye, de a mocskolódás és a gyűlölködés más kategória.
2021. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/152 anonim ***** válasza:
26%

,,melegek nyomorultak és mocskosak kivétel nélkül."

AHa ki állította ezt?

,,nincs rendesen megfogalmazva"

Ezt a legtöbb ország jogszabályainak nagy hányadáról el lehet mondani. A jog alapvetően általánosságokban fogalmaz sokszor ami a jogalkalmazón múlik. Például mi az hogy gyűlöletbeszéd? Ez ellen miért nem visítoznak a liberálisok?

,,ellehetetleníti az olyan felvilágosítást, amiben ISKOLÁSOKNAK beszélnek arról, hogy a homoszexuális embereket nem helyes kiközösíteni. "

Meg sok mást is ellehetetlenít nagyon helyesen. Egy marginális kisebbség nem létező nyűgje miatt hallgassa mindenki ezt a maszlagot? Hát kösz nem!

,,vannak akikhez fordulhat ha baj van."

Ha apu homofób a gyerek meg homokos akkor ott nincs megoldás csak az hogy eltakarodik otthonról amint teheti és megszakít vele minden kapcsolatot. Mit csináljon egy civilszervezettől szalajtott marha ezzel? Nem is tudna segíteni semmit. Ezek amiket felhozol álproblémák, az ami pár száz kilóméterrel arréb van meg valódi. Bocs de nem fogom azt mondani hogy ne legyen ez a törvény csakazért mert akkor nincs szexuális felhomályosítás, mikor az alapból egy felesleges baromság. Inkább maradjon csak jogi garancia arra hogy ilyen nem is lesz, mintsem az hogy ezek a nem létező problémák megoldódjanak!

2021. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/152 anonim ***** válasza:
22%

Hagyjátok békén a magyar gyerekeket.

Az apa férfi, az anya nő.

2021. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
27%
#98 takács te meg komcsi vagy :)
2021. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 anonim ***** válasza:
88%

"Ki állította ezt?"

Nézd meg a 49-es választ (és most még a 95-ös válaszban meg is erősíti).


"Nem létező nyűgje miatt."


Ez olyan szinten nem igaz, hogy nem is tudok rá mit írni.


"Ha apu homofób a gyerek meg homokos akkor ott nincs megoldás csak az hogy eltakarodik otthonról amint teheti és megszakít vele minden kapcsolatot."


Na itt máris beismered, hogy apuka lehet homofób és ebben az esetben el kell takarodnia a gyereknek (igen a GYEREKNEK akit annyira védeni akartok), vagyis az előző -nem létező nyűgje- állításodat cáfolod meg.

Egyébként meg lehet neki segíteni, lehet védeni és kell is.

2021. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!