Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tűnik fel Gyurcsányéknak,...

Nem tűnik fel Gyurcsányéknak, hogy mindenhol több tüntető várja őket, mint ahányan kíváncsiak rájuk?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. júl. 14. 19:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ahhoz miért kell feltétlenül fideszesnek lenni, hogy ne szimpatizáljál Gyurcsánnyal meg Gyurcsánynéval? Szerintem elég hozzá az, hogy valaki reálisan gondolkodjon és átlássa a helyzetet.
2021. júl. 14. 19:52
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Én piszkosul utáltam őket, de az elmúlt 11 év bebizonyította, hogy Fletó ministráns kisfiú Orbánhoz képest. 2010-ben a Fideszre szavaztam, de nem arra, hogy gátlástalanul, arrogánsan és pofátlanul visszaéljenek a kétharmados felhatalmazással, miközben annyit lopnak, hogy abból fel lehetne vásárolni néhány kisebb afrikai országot.

A keresztény-nemzeti maszlag pedig álszent, undorító és hazug. Főleg, mióta Szájer lebukott.

2021. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

"miért kell feltétlenül fideszesnek lenni, hogy ne szimpatizáljál Gyurcsánnyal meg Gyurcsánynéval"


Nem kell, én sem szimpatizálok velük személyesen, de az összefogásra fogok szavazni, hogy ezt a maffiakormányt megállítsuk. Örülnék, ha lennének jobb ellenzéki jelöltek, de ha csak ezekre lehet szavazni, akkor ez van. Még ők is jobbak, mint az arrogáns, hatalomittas, korrupt Orbán-banda.

2021. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

20:01: ja, és ha már a kereszténységnél tartunk: Dante Poklában a képmutatók nagyon mélyen, a nyolcadik kör hatodik bugyrában találhatók.

A jótevőik elárulói pedig egyenesen a Pokol legmélyebb fenekén.

2021. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Az ne zavarjon titeket hogy Szájert rögtön kib'szták a pártból, míg pl.:Gréczy mai napig a Dk politikusa a szexbotránya ellenére.
2021. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

23:24: csak előtte már 30 éve tudtak a viselt dolgairól. Képmutatók.

Gréczyt idekeverni meg egyszerűen szánalmas. Szerinted a kettő egy súlycsoportban van? Huszonöt homoval veretni egy drogos orgián kijárási tilalom idején vs. valakinek a neten megmutatni a farkát? Utóbbi is gusztustalan, de sehol sincs az előbbiekhez képest. Persze a fidelitas gáncs nélküli lovagjainak magyarázhat az ember...

2021. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%

"Gréczyt idekeverni meg egyszerűen szánalmas. Szerinted a kettő egy súlycsoportban van? Huszonöt homoval veretni egy drogos orgián kijárási tilalom idején vs. valakinek a neten megmutatni a farkát? Utóbbi is gusztustalan, de sehol sincs az előbbiekhez képest." NEM a súlycsoport a fontos, hanem az hogy mindkettő undorító az egyikben volt következmény a másikban nem! Ez is kitűnő példa a baloldal kettős mércéjére!


"23:24: csak előtte már 30 éve tudtak a viselt dolgairól. Képmutatók." Nem tudtad előre, bizonyíték? Ja, és grécsy zsoltról sem tudtak előre?

2021. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

08:30: tessék, mit mondott maga az Ötös Számú Párttagkönyv:

[link]

2021. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18. nem tudta.
2021. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!