Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kb még hány hónap van hátra...

Kb még hány hónap van hátra amíg törvényileg belekényszerítik a munkavállalókba ezt a kísérleti "vakcinát"?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 05:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehány hónap, ma jelentette be a paslaszájú, hogy a kormány tanácskozik a kötelezővé tétel melyik szektorokat érintse!
2021. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%

11-es Ez felhaborito,ennyi a velemenyem es sajnos nem ertem hogy miert kell fut-fat beoltani egy influenza szintu megbetegedes ellen eroszakkal mar lassan.Fejetol buzlik a hal,ennyi.Nem akarjak hogy rajtuk maradjon lejarati ido elott ez a sz@r.Aki teheti perelje be azokat akik kenyszeriteni akarjak oket erre a lottyre amivel tele van a net de nem csak jo hirekkel.Erdemes a VAERS-re ranezni hmmm

Remelem egyszer veget er ez az orultseg amit kitalaltak

2021. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a marha megbizhato tesztekrol mar ne is beszeljunk☺Ingyen alanyi jogon jarna de kifizettetik ha lehet a majd 20 000 Ft-ot emberi josagbol,aha.Mennyit keresnek vajon rajta?A legjobb business ez az egesz hiszteria keltes.Embereket lattam 40 fokban maszkban es gumikesztyuben az utcan,no comment
2021. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Meg jo hogy nem jarok olyan helyekre ahova kell a bohoc kartya☺Merthat nemsoka ujra rakezdenek a paradera ahogy sejtettem is.Nem tart sokaig a szabadsag ugyhogy addig menjen mindenki mig teheti
2021. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Pako Mind meghaltok☺

Youtube

2021. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, hogy nincsen engedélyük, vészhelyzeti forgalombahozatalhoz van EU-ban és Amerikában is az összesnek. Soha nem volt kötelező oltás még úgy, hogy nem volt végleges engedély. Gyógyszerkísérlethez tájékoztatáson alapuló beleegyezés szükséges ami nincs meg valljuk be őszintén és lövik befelé az emberekbe, de hogy még kötelezzék is rá őket?? Hová jutottunk, vissza a Mengele időkbe?
2021. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%

Oltásellenesek, csak a szokásos:


Decemberben, mikor beindultak az oltások:

- Mindenki 1 héten belül meghal!!!44négy!!!!


-Eltelik 1 hét, még minden beoltott él-


-Na de akkor 1-2 hónap és már tényleg mindenki meghal, rákos lesz és leesik a feje!!!!


-Eltelt több hónap, még mindig az emberek 99,99%-nak kutya baja az oltástól-


-De most már fél év után már tényleg elpusztul mindenki a kísérleti szerektől!!!!!!!!!!!


Ééééés még mindig teljesen jól van az oltott emberek 99,99%-a.


Jó, tudom, az oltottak nagy része 60 éven belül biztosan meghal és az az oltás miatt lesz :D:D:D:D



Antivaxerek, ezek vagytok: 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

2021. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Ééééés még mindig teljesen jól van az oltott emberek 99,99%-a."


Kivéve azok akik szív vagy agyinkfarktust kaptak a rögösödéstől, vagy netán egy kiadós szívizomgyulladást. Vagy esetleg beszélgessünk a nőkről akik nemzésképtelenné váltak, vagy nehogyisten elvetéltek, miközben golflabda nagyságú vérrögöket menstruáltak? Vagy akiknek jobb esetben csak megúszták egy kis idegrendszeri károsodással, ami miatt most már úgy remegnek mint a nyárfalevél?

Én eddig csak olyan embereket ismerek akik az oltás miatt kerültek ki a forgalomból legalább egy hétre, de persze egy rohadt szavamat ne hidd el azt csak a gazdáidnak meg a mindig igazat mondó médiának szabad.

2021. júl. 15. 20:49
 19/24 anonim ***** válasza:
26%

"Kivéve azok akik szív vagy agyinkfarktust kaptak a rögösödéstől, vagy netán egy kiadós szívizomgyulladást. Vagy esetleg beszélgessünk a nőkről akik nemzésképtelenné váltak, vagy nehogyisten elvetéltek, miközben golflabda nagyságú vérrögöket menstruáltak? Vagy akiknek jobb esetben csak megúszták egy kis idegrendszeri károsodással, ami miatt most már úgy remegnek mint a nyárfalevél?"


5,5 millió beoltottból elenyészően kicsi az általad említett, durva túlzással is maximum 100-as nagyságrendben mérhető fő, akinél ilyen mellékhatásokat okozott a vakcina.


Ha most bevenne 5,5 millió ember egy aszpirint, lenne jópár gyomorvérzéses eset, anafilaxiás sokk , ödémás eset stb.


Nem azt mondom, hogy nincs mellékhatása az oltásoknak, mert MINDEN gyógyszernek vannak, de az előnyök minden esetben meghaladják a hátrányokat több nagyságrenddel.


Ez pont olyan, hogy Te is autóval mész munkába, pedig bármikor belédjöhet egy balfék/ittas sofőr.

2021. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19

Aha, csak annyi a különbség hogy azt eldönthetem hogy autóba szállok-e vagy hogy beveszem-e azt az aszpirint. Szeretném ha ezt egy kísérleti vakcinával is megtehetném.

2021. júl. 15. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!