Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is a baj a Fudannal?

Mi is a baj a Fudannal?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb egyetem és hatalmas lehetőség hazánk számára! Miben nem kevésbé "hazaárulás" (az ellenzék által szorgalmazott) eladósító uniós hitelek?


Ráadásul a "kémképző" is meg van cáfolva!


[link]



2021. júl. 15. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
A Fudan a kínai kommunista párthoz hű egyetem, akkor a Fidesz is kommunista?
2021. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:
Azért hozták a fudan-t budapestre, hogy legyen egy egyetem ami nem liberális, egyébként már többször letisztázták,hogy nem kommunista egyetem lesz budapesten.Ez az egyik legjobb egyetem a világon és a világ minden részéről mennek hallgatók, nem csak kínaiak.
2021. júl. 15. 14:18
 43/73 anonim ***** válasza:
100%

#35

"Gratulálok, ennél lejjebb már nem is lehet süllyedni!"

Ennek ellenére neked erőlködés nélkül megy. :)


"Egy magasképzettségű ember, nem random fogyatékos ezzel a hasonlattal magadat járatod le."

De, mivel önmagában a képzettség nem jelent semmit.

Egyrészt, ha fizetsz, akkor még a leghülyébb embert is átrugdossák a diplomán, erre számtalan példa van.

Másrészt, ma már rég nem ér annyit a diploma. Csak az képzeli ezt, aki diplomás embert is csak fényképen látott.


"Csináljunk még ilyen összeesküvéselméleteket! Egyáltalán honnan veszed hogy "kémképző"."

Tessék, és még nem tetszik, hogy retardáltnak hívlak. Már leírtam, hogy én nem állítom, hogy az, viszont azt sem, hogy nem az.

Van benne lehetőség, hogy az lesz.

A kommentem ezen része arról szól, hogy te nagyon ostoba vagy, mert gondolkodás nélkül elhiszel dolgokat csak azért, mert bizonyos oldalak hozták le.


"A CEU pedig Sorosra tett esküt, szerintem ez még mindig jobb ha itt tartunk"

Bizonyíték? :DDDD

Látod milyen ostoba vagy, egyből hazudsz, amint kiderült, hogy korábban már hazudtál.

Amúgy nem ezen kettő közül kell választani, lehet választani egyiket sem.


"Egyébként ez a magyar-fudanra nem vonatkozik, ahogy a cikk is említette, aminek jobban hiszek, mint random előbökött bizonyítatlan izéknek."

A cikk kifejezetten azt írta, hogy a kínai oktatási rendszerre vonatkozik, aminek a kínai egyetemek a részét képezik, akkor is, ha országon kívül van.

Ha nem lenne része, akkor a fudan magyarországi része nem a kínaiak kezében lenne.


"Bizonyíték? Fölhívnám a figyelmedet a megengedhetetlen hangnemre, ahogy személyeskedsz!"

A tények megemlítése nem személyeskedés.

Ha egy ember kék szemű, akkor nem személyeskedés kékszeműnek hívni.

FO-GYA-TÉ-KOS:

[link]


"Nem én mondom a másik vitázóra, hogy retardált, és nem kezelem folyamatosan tényként a véleménymet!"

Én se mondtam másik vitázóra, hogy retardált. Az nem vita, hogy össze-visszahazudozik mindenféle bizonyíték nélkül.

A gerinctelen élősködő pontosabb megnevezés ránézve.


" Az egyetemek többségét a "többség" nem tudja igénybe venni."

De, mivel létezik államilag támogatott képzés, szóval MINDENKI kivétel nélkül igénybe tudja venni.


"Egyébként minden országban van egy-két ilyen elitegyetem, nem tudom, hogy EGY ilyen egyetem létesítésével, mért lehetetlenülne el a magyar egyetemisták sorsa!"

Ja, országokban ahol van elég pénz a felsőoktatásra, nálunk jelenleg nincs, szóval nem erre kellene költeni.

Amúgy meg nem, nem ilyen van.


"nem egészen így van, kínában nincs genderőrület, egységesebb a társadalom, és nincs migráció!"

De, pont így van, kínában szabad emberek nincsenek.

Amúgy migráció pont, hogy van, de láthatóan eléggé ostoba vagy, hogy a mesékben higgy.


"orbán Viktor majd gondoskodik róla hogy jólétben éljünk itt magyarországon is!"

Mármint egy tehetségtelen politikus?

Két kommenttel ezelőtt állapítottuk meg, hogy 10 kormányzás után azt sikerült felmutatni, hogy az emberek kb. 70%-ának bizonyítottan alig van félretett pénze.

Ritkán látni ilyen tehetségtelen politikust.

2021. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

"kell egy jobboldali, fideszpárti egyetem is a városban...."



:DDDDDD

Zseniális vagy, kérdező. Idiótábbnál idiótább érvek. Na de, te komolyan elhiszed, hogy megfizethető lesz a hipermegaelitegyetem? Persze a szép hosszú válaszomra, amit eredetileg küldtem semmi reakció. Ilyenkor nem baj a hitel. Ilyenkor nem baj, ha nem lesz sok magyar. Ilyenkor nincsenek szuverenitási problémák. Ilyenkor nem kellenek a magyar cégek,alapanyag, munkások. Ilyenkor nem külföldi terjeszkedés van. Ugye?

2021. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

"De, mivel létezik államilag támogatott képzés, szóval MINDENKI kivétel nélkül igénybe tudja venni..."


A mi kérdezőnknek mondhatod, ő majd visszatámad, hogy a magyarok akkor is meg tudják fizetni BIBIBIII.

Még elmondja ötszázszor, hogy elitegyetem, meg legalább NEM LIBSI(óvodás nyelvöltést képzelj ide), oszt' jóvan.



Bár a magyar felsőoktatás EGÉSZE nem kap ennyi pénzt, de hát na. :)))

2021. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

"Tessék, és még nem tetszik, hogy retardáltnak hívlak. Már leírtam, hogy én nem állítom, hogy az, viszont azt sem, hogy nem az.


Van benne lehetőség, hogy az lesz.


A kommentem ezen része arról szól, hogy te nagyon ostoba vagy, mert gondolkodás nélkül elhiszel dolgokat csak azért, mert bizonyos oldalak hozták le." Tudsz bizonyítékot erre a "kémképzős" dologra vagy csak járatod a szádat?


"Bizonyíték? :DDDD" Van bizonyítékod, hogy a kommunista pártra esküt tesznek a Fudan-tanulók?



"A cikk kifejezetten azt írta, hogy a kínai oktatási rendszerre vonatkozik, aminek a kínai egyetemek a részét képezik, akkor is, ha országon kívül van." A magyarországi nem képezi a részét a Mandiner szerint...............


"A tények megemlítése nem személyeskedés." Csak te tartod ezeket "tényeknek" és önkényesen kijelented őket, tehét de személyeskedés, így vitázni sem nagyon érdemes veled!


"FO-GYA-TÉ-KOS:


[link] ha, a 444 szerint fogyatékos, akkor valószinüleg egy lángelme.


"Én se mondtam másik vitázóra, hogy retardált." Szép ahogy a másik pofájába hazudsz:"Tessék, és még nem tetszik, hogy retardáltnak hívlak."-ezt te mondtad nem sokkal ezelőtt rám.


"A gerinctelen élősködő pontosabb megnevezés ránézve." Ezt már meg se hallom............................


"De, mivel létezik államilag támogatott képzés, szóval MINDENKI kivétel nélkül igénybe tudja venni." Bizonyíték?


"Ja, országokban ahol van elég pénz a felsőoktatásra, nálunk jelenleg nincs, szóval nem erre kellene költeni." bizonyíték? Ja, és KSH adatokból, nem azonosítatlan randomoldalakból!


"Amúgy meg nem, nem ilyen van." Vannak nyugati liberális-kommunista "értékrendet" valló egyetemek is pl.:CEU.


"De, pont így van, kínában szabad emberek nincsenek." A szabadság fogalma elég relatív, nyugaton az embereket a véleményükért szépen kirúgják a munkahelyükről, és ha rosszat kommentelnek. Lásd.:Petry zsolt.


"Amúgy migráció pont, hogy van, de láthatóan eléggé ostoba vagy, hogy a mesékben higgy." Nincs idegen népek migrációja, belső migráció van, de nm is erről volt szó.


"Mármint egy tehetségtelen politikus?" Még akik maffiavezérnek tartják Orbánt nyugaton azok sem tartják "tehetségtelennek, tehát eléggé nagy "öngólt" rúgtál! [link]

[link]



"Két kommenttel ezelőtt állapítottuk meg, hogy 10 kormányzás után azt sikerült felmutatni, hogy az emberek kb. 70%-ának bizonyítottan alig van félretett pénze." te mondtad ki önkényesen ezt megkérdölyelezhető elvek alapján!


"Ritkán látni ilyen tehetségtelen politikust." Gyurcsány vezéred tényleg tehetségtelen..........................

2021. júl. 15. 14:38
 47/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

""De, mivel létezik államilag támogatott képzés, szóval MINDENKI kivétel nélkül igénybe tudja venni." Bizonyíték?"


Te állítottad, hogy a többség nem tudja igénybe venni.


Na akkor figyelj:


[link]


Ez itt mind ÁLLAMILAG TÁMOGATOTT ALAPKÉPZÉS. Nézzük az elmúlt évek arányait.


2020/Á: 48995 jelentkező, 28103 felvett--> 57,4%


2019/Á: 58926 jelentkező, 31547 felvett--> 53,5%


2018/Á: 55335 jelentkező, 28748 felvett--> 51,5%


2017/Á: 54015 jelentkező, 27478 felvett --> 50,1%



Tehát visszavonod szépen azt az állításod, hogy a többségnek nem elérhető a felsőoktatás, ugye?


Látható, az állami képzések miatt a jelentkezők több mint fele tanulhat egyetemen/főiskolán. Egy magyar orvosi/mérnöki stb. képzés eleve nem olcsó a magyar tárcának, mit várunk a hipermegaelitegyetemtől? Ugye te sem gondolod komolyan kérdező, hogy többeknek megfizethető lesz abban az országban, ahol 200-300 000 Ft a mediánbér?

2021. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:

"Tehát visszavonod szépen azt az állításod, hogy a többségnek nem elérhető a felsőoktatás, ugye?" Ezek szerint a Fudan is elérhető mert felsőoktatási intézmény!

Micsoda felismerés!!

2021. júl. 15. 15:15
 49/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

NEM!

Én az állami képzésekről írtam. Az állami helyekről. Ne értelmezd szábt szándékkal félre! EZEK AZ ÁLLAMI HELYEK.

Nem a csillagászati tanfolyamdíjas ÖNKÖLTSÉGES HELYEK. S a magyar egyetemek nem elitek, nemzetközi szinten. Ha idejön egy ELITEGYETEM, szerinted milyen horribilis tandíj lesz?

2021. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:
"Ha idejön egy ELITEGYETEM, szerinted milyen horribilis tandíj lesz?" ezt már kitárgyaltuk, benne van a nevében is, hogy ELITEGYETEM!
2021. júl. 15. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!