Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is a baj a Fudannal?

Mi is a baj a Fudannal?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb egyetem és hatalmas lehetőség hazánk számára! Miben nem kevésbé "hazaárulás" (az ellenzék által szorgalmazott) eladósító uniós hitelek?


Ráadásul a "kémképző" is meg van cáfolva!


[link]



2021. júl. 15. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

Marha sok értelme van így, valóban...

Alig lesz magyar, megfizethetetlen lesz, elvesz egy csomó helyet a Diákvárostól, kínai hitelből/céggel/alapanyagból/munkásokkal. A magyar társadalom pedig mindezt úgy fogja finanszírozni, hogy sokaknak teljesen elérhetetlen.

2021. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%
S még mindig nem sikerült reagálni arra, hogy ez több pénz mint amit az EGÉSZ magyar FELSŐOKTATÁS kap. Ugye ez is rendjén van?
2021. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:

S még mindig nem sikerült reagálni arra, hogy ez több pénz mint amit az EGÉSZ magyar FELSŐOKTATÁS kap. Ugye ez is rendjén van?


Azért kap több pénzt mert magyarországon az egyetmek általában liberálisok.

A magyar oktatás egyébkénrt az egyik legjobb európában a PISA-tesztek szerint!

2021. júl. 15. 15:35
 54/73 anonim ***** válasza:
100%
Sötét vagy, Kérdező, mint az éjszaka.
2021. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

"A magyar oktatás egyébkénrt az egyik legjobb európában a PISA-tesztek szerint!"


Hazudsz.


[link]



"Azért kap több pénzt mert magyarországon az egyetmek általában liberálisok."


Ez gusztustalan politikai akció, ezesetben. Magyarellenes. A magyar egyetemek ellen van. Nem támogatja eléggé amik hazaiak. Köpni kell!

2021. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
54. Én hozzád képest déli napsütés vagyok............................
2021. júl. 15. 15:41
 57/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

Szóval hogy is van ez a PISA-val, meg a magyar egyetemek elleni gonosz és aljas tevékenységgel? Korrekt ennyire alulfizetni a hazaiakat EGY DARABHOZ képest?

Illetve a PISA-s hazugságodat is visszavonod, ugye?

2021. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

nem aljas politikai húzás ez a legkevesebb a Freeeszefe és a hozzá hasonló bűnszervezetekkel szemben! A Pisa nem vonom vissza nem vagyunk a legjobbak de átlagon felüliek vagyunk, az egyik legjobbak vagyunk.



Ráadásul a magyar iskolások a nemzetközi versenyeken is átlagon felüliek, libsikém!

2021. júl. 15. 15:55
 59/73 anonim ***** válasza:
Miért "libsi", aki nem ért veled egyet? Tudsz erre bizonyítékot mutatni?
2021. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%

"A Pisa nem vonom vissza nem vagyunk a legjobbak de átlagon felüliek vagyunk, az egyik legjobbak vagyunk."


Hazudsz.


"A magyar 15 évesek minden tudásterületen az OECD-átlag alatt maradtak."


"nem aljas politikai húzás ez a legkevesebb a Freeeszefe és a hozzá hasonló bűnszervezetekkel szemben!"


Minden egyes magyar egyetem elleni támadás vagy mi?

Nem érted? Több pénzt kap mint az EGÉSZ MAGYAR FELSŐOKTATÁS? Ez magyarellenes. Miért elfogadható neked, hogy alulfizetett MINDEN MAGYAR EGYETEM az 500 milliárd hitelhez képest?

2021. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!