Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is a baj a Fudannal?

Mi is a baj a Fudannal?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb egyetem és hatalmas lehetőség hazánk számára! Miben nem kevésbé "hazaárulás" (az ellenzék által szorgalmazott) eladósító uniós hitelek?


Ráadásul a "kémképző" is meg van cáfolva!


[link]



2021. júl. 15. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
24%
Nézd, ha Ferinek ajánlották volna fel, most ezerrel támogatná. Ez ilyen egyszerű.
2021. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
16%
Hogy nem az ellenzék tudta ezt meglépni. Anno Gyurcsány is próbált nyitni Kína felé, csak ugye felsült vele.
2021. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
91%
Mi volt a baj a CEU-val?
2021. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
96%
Például az, hogy a diákváros helyén lenne, ezáltal több kollégium és diákok közkedvelt helyei szünnének meg
2021. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy a melldöngetően hazafias kormány a MAGYAR egyetemektől folyamatosan pénzt von el miközben KÜLFÖLDI egyetembe millardokat tol.


Nem az a szlogen hogy nekünk Magyarország az első?

2021. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindenben nem értek egyet az ellenzékkel, de Ungár Péternek volt egy abszolút helytálló, költői kérdése a kormányhoz, hogy ugye akkor azt is garantálni tudják, hogy a Fudan egyetemen lehessen tanítani a kommunizmus 100 millió áldozatáról is...? Ahogy itt bármelyik magyarországi egyetemeken ez nem kérdés..

Mielőtt jön a szemforgatás, hogy ez kit érdekel: ez egy elég sarkalatos, és nagyon nem kis probléma, hogy egy ilyen intézmény ideológiailag mit képvisel, illetve hogy mi milyen ideológiát engedünk be.

2021. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
88%

Külföldi magánegyetemre veszünk fel hitelt, ahol milliós tandíj lesz, vagyis az átlagmagyar nem fog bejutni oda, csak a gazdagok és a NER-gyerekek. Magánegyetem magánpénzből épüljön.


[link]

2021. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
87%

"Nézd, ha Ferinek ajánlották volna fel, most ezerrel támogatná. Ez ilyen egyszerű."


Én az ellenzékre fogok szavazni, de nem támogatanám azt sem, hogy egy ellenzéki kormány építsen ekkora hitelből magánegyetemet.


Egy fideszes viszont, ha egy ellenzéki kormány csinálná ugyanezt, és a VIktor azt mondaná, hogy rossz, akkor habzó szájjal hörögne ellene, mert Viktornak mindig igaza van szerintük, és mindig őt követik.

2021. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
99%
Ismerve a 21. századi Kína törekvéseit nem alaptalan, üres frázis, hogy a Fudan nemzetbiztonsági kockázatot jelent Magyarországnak. Kiválóan alkalmas a kínai hírszerzés európai központjának betöltésére. Naná, hogy sokan legyintgetnek, de egyik titkosszolgálat sem szokta nagy dobra verni az aljas húzásait, - így ők sem fognak látványosat reagálni egy ilyen felvetésre.
2021. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy "magánegyetem"??? Szinte mindegyik magyar egyetem alapítványi formában működik már, ahogy a Fudan is fog, és az egyetemváros is magyar tulajdonban marad, és az üzemeltetés is fele részben magyar alapítvány által történik. Az állami egyetemeken is vannak költségtérítéses képzések. OK, mivel ez elit egyetem lesz, magasabb lesz a tandíj: kis pénz, kis foci... Ha nagyobb focit akarunk, ahhoz kell befektetés, máshogy nem megy.
2021. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!