Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szentendrén élnek cigányok?

Szentendrén élnek cigányok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Hiába tartod magad felsőbbrendűnek a bőrszíned miatt, fehér ember létedre nem látod át a feketék mozgalmának jelentőségét. Pont hogy ezek a mozgalmak jelentik azt, hogy már rég átvették a hatalmat. Idővel még az ilyen együgyű emberek is, mint te rájöttök.
2021. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Jó, akkor legyen úgy.

Na most akkor kezdésnek menj és fürödj le!:D

2021. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne fürggyéle!
2021. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg mindenhol ott vannak... De ez sem tart örökké, mert amikor már nagyon elszaporodnak, akkor már nem lesz segély meg nem fog menni a pénz munka nélkül, és akkor majd éhenhalnak. Az a szörnyű hogy a mi országunkban mi vagyunk a rabszolgák akik eltartják ezelt a leprásokat. De sok ember meg fogja ezt unni és szépen kimegy külföldre köztük én is. Mo meg kipusztítja majd saját magát.


Illetve azért még él itt magyarországon is egy pár bőrfejű szerencsére :)

Meg hát volt már arra is példa, hogy véletlen 1-2 cigány át lett lőve csigásíjjal mert "gellert kapott", szóval az is lehet hogy az első állításom nem fog beigazolódni mert korlátozva lesznek a szaporulatok :D

De mindkettőnek ugyan az az eredménye hosszútávon. Reméljük a legjobbakat!

2021. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,mert mikor odaértek, a várost kétoldalról kikerülték.
2021. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én áramot vezettem a kerítésbe nehogy itt éjjelente rámenjenek a boromra, megtanulják majd hogy meddig ér a takaró az biztos.
2021. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hol nincsenek? hév-állomás környékén elég sok van, van egy alkesz arc aki utóbbi időben folyamatosan ott balhézik, locsolja a sörét, mindenkibe beleköt, stb.,szóval az a környék egy kész katasztrófa, igaz, amióta a Spar kigyulladt, a lejmolás kicsit kevesebb lett. Esetleg még a Szabadkai utca az amelyik vészesebb, de az egy zsákutca a püspökmajori és Pannónia között, abszolút félreeső
2022. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!