Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állami ügyintézés terén...

Az állami ügyintézés terén miért nem vezetnek be díjat azoknak, akik gyorsan szeretnének ügyet intézni?

Figyelt kérdés

Az idő pénz, szokás mondani.

Miért ne lehetne az állami ügyintézés területén (pl kormányablak) gyorsasági díjat szedni.


Aki fizetne, annak garantálná a hivatal,hogy maximum 25 percen belül sorra kerül.Ha mégsem, akkor arányosan visszafizetik a díjat, függ attól,hogy hány százalékkal lépik túl.



Én simán kifizetném.Jobb, mint 2 órát várni egy sima jogosítvány hosszabbításra.


2021. júl. 15. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az állami bürokrácia olyan szinten egy kalap szar, hogy hiába vezetnék be, akkor se tudnák időben teljesíteni. Ez nem csak Magyarországon, hanem elég sok más országban így van. Azt hiszem, egy animációs mesefilmben ahol állatok a szereplők, a hivatali dolgozók mind lajhárok voltak, enyhén célozva, hogy megy ez.
2021. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most voltam jogsit újíttatni.azt mondták hogy 4e pénz de ha online intézem akkor ingyenes.tessék,ez sem elég?
2021. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem lehetne betartatni. Teszem azt, ők hiába szeretnék hogy gyorsan sorra kerülj, ha az előtted álló ügyfél elkezd akadékoskodni vagy értetlenkedni valamin, amivel jó pár perccel megugrik az ügyintézés.
2021. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor a gazdagok előnybe kerülnének itt is, nekik nem kellene sorbaállniuk, beelőzhetnék a többieket, akik 1-2 órát várnak a sorukra.
2021. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!