Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az IT-eseken és a vállalkozóko...

Az IT-eseken és a vállalkozókon politikusokon gazdagokon kivül mindenkinek kötelező lesz a covid "vakcina"?

Figyelt kérdés

Így a felsőosztályt nem fogja érinteni se a vírus se az oltás mellékhatásai.

Az oltott rétegért meg nem kár ha szívük pár év múlva tönkremegy az oltástól,mert nem felsőréteg.

Már fél éve az volt hogy első osztályon utazoknak maszk sem kellett meg teszt sem.

Erre megy az egész?



2021. júl. 16. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Igen, arra megy ki az egész gonosz terv, hogy a felsoretegnek ne kelljen maszk, meg teszt sem és röhögjön a közép- és alsó osztályon hogy "Muhahaha, nekem nem kell maszk meg teszt sem!".

Barom.

2021. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:
36%
Ezt te találtad ki, vagy valami Gődény féle okosság?
2021. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

"Az IT-eseken és a vállalkozókon politikusokon gazdagokon kivül mindenkinek kötelező lesz a covid "vakcina"?"


Így van, rajtuk kívül mindenkinek.

2021. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
IT-s vagyok nettó 320.000 Ft fizuval. Hű, de nagyon elit vagyok. Ki se látok a vagyonból... 😂
2021. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az IT egy hatalmas gyujtofogalom. Annak mondhato egy altalanos iskolai rendszergazda meg egy Google Principal Engineer is.
2021. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Hogy ne barátom,az covid arra van kitalálva hogy felső hatalmi vezetők,és gazdagok az markukban röhögjenek hogy mennyi barom oltotta be magát,és pár 10-20 év műlva megy az temetőbe.
2021. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!