Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokaszorra is bebizonyosodott,...

Sokaszorra is bebizonyosodott, hogy az oltási hajlandóság a magasabb iskolázottsággal és jövedelemmel áll szoros összefüggésben. Nem kellene a lecsúszottak saját érdekében elvenni tőlük a döntés jogát és kötelezővé tenni az oltást bizonyos IQ alatt?

Figyelt kérdés
[link]

#oltás #COVID #prolik being prolik
2021. júl. 16. 14:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%

11 "134 az IQ-m "


Ezt mindenki mondhassa.

2021. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#11, és ezt egy facebookos vagy egy freemailes hirdetés mondta neked?🤣🤣
2021. júl. 16. 17:50
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Biztos nagyon érdekel, hogy vadidegen emberek elhiszik-e😉
2021. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
55%

Ez csak púder. Olyan mint egy reklám szlogen: "egy igazi férfi döntése"


Hangzik el egy borotvapenge reklám során.


Semmi alapja nincs.

2021. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

És mivel függ össze az iskolázottság és a jövedelem? Pl. azzal, hol és milyen munkakörben dolgozik az illető (ott mennyire erőltetik az oltást), egyáltalán van-e munkája. Ha alacsony a jövedelme, lehet, hogy nem jár szórakozóhelyekre, koncertekre, nyaralni, mert amúgy sincs rá pénze, így kevésbé lehet ezekkel zsarolni. A 18 év alattiaknak nincs érettségije, ettől még vannak az átlagnál magasabb intelligenciájú fiatalok is köztük. És nem mindenki buta, akinek nincs (még) érettségije, ahogy a diploma sem garancia arra, hogy valaki intelligens. A magas jövedelem meg pláne nem.

Egyébként ebben a cikkben nem azt nézték, hogy akik beoltatták magukat és akik nem, azokra mi a jellemző. Nem bizonyítja, hogy valóban létezik összefüggés. Tehát az, hogy "bebizonyosodott", elég erős kijelentés.

Én elhiszem, hogy szeretnéd felsőbbrendűnek hinni magadat azért, mert be vagy oltva. De ne gondold, hogy minden oltott ember okos és minden oltatlan buta, mindkét csoportban van ilyen is, olyan is.

2021. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%

Most olvastam egy kommentben, ahol valaki azt mondta, hogy nem kell tudás, elég a józan paraszti ész. Nagyon találó a válasz erre:



"Józan paraszti ésszel kíváncsi vagyok mikor fog csinálni autót, repülőt, egy szép házat, okostelefont, vagy egy facebookot, hogyan fog életeket menteni a műtőben, vagy esetleg egy vakcinát létrehozni, gyógyszert?! A sort még hosszasan lehetne sorolni.


Pontosan az védekezik a józan paraszti ésszel, aki semmihez sem ért igazán és ezzel nyugtatja a kis lelkét, hogy neki legalább az van! Bármit is jelentsen az."

2021. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 JLCS ***** válasza:
72%
A túlzott iskolázás nagyon árthat a józan paraszti észnek. Hogy valaki pasziánszozhat a diplomáival,annyi van belőle-attól simán lehet szervilis vakon engedelmeskedő,csordatudatú egyén. Ez utóbbi független a sulitól. De a silányságára még büszke is lehet,hiszen tanult ember. És még ehhez jöhet,hogy a tanult kultúrember hogy éli ki magát,ahol a többi nem látja. Közéleti példák vannak ugyebár.
2021. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 JLCS ***** válasza:
97%
17-es, "A sort még hosszasan lehetne sorolni." sorolnám:a hidrogénbombát,a gázkamrát,a krematóriumot,a totalitárius államszervezetet,stb. A a jól sikerült felsorolásodhoz még hozzátenném,Pasteur nevű humanistát,aki a viviszekciót is megalkotta. Tanácsolom,hogy olvass egy kis Dosztojevszkijt, Hegelt,hogy a mindenható ész dialektikája ha úgy tetszik fonákja is bemutatkozhasson a számodra. A tanult emberek narcizmusa és felsőbbrendűségi komplexusa is igen magas.
2021. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%
19, Én eddig csak azt láttam, hogy a tanulatlan prolik valami hihetetlen öntudatosak és magabiztosak. Csak tudnám, hogy mire, a semmire amit "elértek"...?
2021. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 JLCS ***** válasza:
100%
20-as még igaz is lehet amit írsz,sok helyen van így. De ennek semmi köze-érintőlegesen sem-a 19.hsz-ban jelzettekhez. A személyiség,és az ész képessége, művelése gyakran nagyon külön utakon jár,ezt próbáltam ábrázolni. Freud,és Jung professzorok ezt elég mélyrehatóan vizsgálták. Egyáltalán nem vagyok ész és értelem ellenes,ez remélem kiderül,ellenkezőleg. A szabad gondolat,csak az értelemből,és tapasztalatból jöhet. De ez a vidék,nem a gondolat-pláne szabad-hazája,az is biztos. Hanem a csordaszellemé.
2021. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!