Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felveszed a harmadik oltást ?...

Felveszed a harmadik oltást ? Orbán javaslatára?

Figyelt kérdés
Az első csak 15%-os védelmet nyújt a kutatások szerint. A második 95% feletti. Akkor a harmadik 150% körül lehet. Orbán Viktor bejelentette hogy fel lehet venni agusztustól a harmadikat. Így már tuti a védettcség.Te is felveszed?

2021. júl. 16. 22:43
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
72 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Én még mindig várok, majd ha már kész lesz a 893%-os védettséget adó vakcina, na majd azzal már fogok oltakozni.
2021. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Igen,de nem azért,mert ő mondta.
2021. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csak októbertől lesz aktuális. Mivel most sincs kimutatható ellenanyagszintem egy patikai teszt szerint, viszont a munkám során sok emberrel találkozom, jelenleg úgy gondolom, hogy fel fogom venni, ha lesz számomra elfogadható, elérhető vakcina, de ki tudja meg, hogy állunk majd októberben. Nem OV javaslatára, hanem a magaméra.
2021. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező

Miért kell hazugsággal kezdeni és baromsággal folytatni?

"Az első csak 15%-os védelmet nyújt a kutatások szerint. A második 95% feletti. Akkor a harmadik 150% körül lehet."

Az első oltás nem 15% hanem már az első után 50% feletti ami az eltelt 1-2 hét után akár 80%--os hatékonyságú is lehet. Erre jött a második oltás, növelve a hatékonyságot.

Olyan nincsen, hogy 150%-os hatékonyság! A tökéletesen védő oltás 100% és itt vége. Mintha azt hinnéd hogy lehet 150%-nyira eloltani a tüzet, mikor az 1005-ban van teljesen eloltva. Utána mit oltasz el, a semmit?

[link]

2021. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerencsére nem mindenki olyan hülye a témához (150%, jesszusom), a józan többség nyilván felveszi, ha indokolt.
2021. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
#4! Nyilván irónia volt, de ti oltottak mindig azzal jöttök, hogy mennyire magas az IQ-tok, ellentétben az oltatlanokkal. Sikerült is bizonyítanod🤣
2021. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Az első kettőt sem vettem fel, ezt sem fogom.
2021. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 krwkco ***** válasza:
16%

A kérdező és a hozzászólók arra sem veszik a fáradtságot, hogy kövessék, hogy miért kell a harmadik oltás. Vagy ködösítenek, mint a kormány és a tőle függő szakértők teszik?

A harmadik oltás szükségessége azért vetődött fel, mert a tesztek során a világban és nálunk is kiderült, hogy a Sinopharmmal oltott 60 év felettiek ötödének-harmadának negatív az antitest tesztje. Az immunrendszerük nem reagált az oltásra a tervezettnek megfelelően.

Rájuk nem érvényes hogy "Az első csak 15%-os védelmet nyújt a kutatások szerint. A második 95% feletti."

Vagy pláne az hogy "Akkor a harmadik 150% körül lehet." Mondhatja a kérdező, hogy ez utóbbi csak irónia volt, de ha valaki adatokat ferdit el, az nem vicces. Jobb szó rá, hogy hadovál.

2021. júl. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
xDDd Milyen 150% ? Hol olvastok ilyen baromságokat? Akkor adj be egy negyediket is az 250%, az ötödik pedig 500%.
2021. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Az első kettőt is meg bántam, már utólag. A harmadikat meg adják akinek akarják, nekem nem kell!!!

A családom naponta tartó veszekedés után, döntöttem úgy hogy legyen, el megyek be óltatom magamat, amit nagyon meg is bántam. Az oltás elött se volt semmi bajom. Saját hülyeségem, hogy másokra hallgattam.

Mindegyik oltásnak volt mellékhatása és egyik se olyan 1-2 nap és el múlik.

2021. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!