Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felveszed a harmadik oltást ?...

Felveszed a harmadik oltást ? Orbán javaslatára?

Figyelt kérdés
Az első csak 15%-os védelmet nyújt a kutatások szerint. A második 95% feletti. Akkor a harmadik 150% körül lehet. Orbán Viktor bejelentette hogy fel lehet venni agusztustól a harmadikat. Így már tuti a védettcség.Te is felveszed?

2021. júl. 16. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%

#10 "A családom naponta tartó veszekedés után, döntöttem úgy hogy legyen, el megyek be óltatom magamat, amit nagyon meg is bántam. Az oltás elött se volt semmi bajom. Saját hülyeségem, hogy másokra hallgattam.

Mindegyik oltásnak volt mellékhatása és egyik se olyan 1-2 nap és el múlik."

Azt lenne jó megértened, hogy az oltás utáni "mellékhatások+ azok annak gyengébb verziói voltak, amik akkor értek volna ha a fertőzést kapod el.

Olyan nincsen, hogy egy oltástól belázasodsz, de ha oltás nélkül kapod el a betegséget, akkor meg ne lenne tőle semmi bajod.

Nagy szerencséd, hogy a családod rábeszélt mert valószínűleg éppen te lettél volna az akit nagyon megvisel maga a betegség ha elkapod.

2021. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

11.

Semmi köze ennek a szerencséhez!

Az oltás elött, erős volt az szervezetem.

Amióta meg kaptam ezt a oltást, azóta se érzem magam túl jól.

Orbán meg a társai elmehetnek a javaslatukkal a jó tetves anyukba!!!

2021. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van 12-es
2021. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 krwkco ***** válasza:
20%

12 és 13

Az oltások hatására a vírus egy vagy több fehérjéje jelenik meg a beoltottban. Az "erős szervezet" immunreakcióval reagál. Erre panaszkodik 12-es.

Mi lenne, ha maga a vírus vinné be ezeket a fehérjéket 12-esbe? Óriási mennyiségben elszaporodva a sejtekben. És emellett még ölné is a sejteket. Akkor hogyan reagálna az erős immunrendszer? Észszerű gondolat, hogy annak sokkal súlyosabb hatása lenne.

2021. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Orbánnak semmit sem hiszek el, ezért nem fogom - egyelőre - felvenni!
2021. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én rögtön a negyediket veszem fel, amit Karácsony ajánl.
2021. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
En beadtam a derekam a burkolt zsarolasnak es beoltattam magam, miutan volt lehetoseg pfizerre regisztralni. De az 1000% hogy ha kell harmadik arra nem megyek.
2021. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Annyira bírom, hogy mindig mindenki tiltatokzik, aztán jól bezsarolnak minket és a fele felveszi az oltást. Ez így milyen vírus egyébként?

Szomorú, ez mindenről szól, csak a vírusról nem, hogy .... .

2021. júl. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

"Okosok" ne jöjjenek, ez már önmagában bűntény, hogy tömegeket kényszerítenek olyanra amit ők nem akarnak. Ehhez zsarolást, megfélemlítést alkalmaznak. Ennyi erővel akkor legális lehet a molesztálás, nemi erőszak. Pl. Ha egy munkahelyen történik eljárás majdnem ugyanaz....

Előző voltam.

2021. júl. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
88%

Orbán javaslatára soha semmit!!!

Ez az alap!

Egy hiteltelen, lejáratódott alak véleményét magasról lesza.om!

2021. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!