Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz-e Karácsony...

Egyetértesz-e Karácsony Gergellyel abban, hogy "csodát csinált Budapesten"?

Figyelt kérdés

"Lassan két éve, hogy csodát csináltunk Budapesten"

[link]



2021. júl. 17. 02:02
A kérdező szavazást indított:
Mi az hogy! Nagyon is!
Ennek a maradék esze is elment.
Hogyne, ekkora dugók még sosem voltak.
Engem csak a KariGeri-féle 4 .oltás érdekel az egészből, mikor adja be nekem?
Igen, sosem hittük volna, hogy méhlegelőkről lesz híres a város.
Attól függ, mit krákog Gyurcsány a háttérből, addig nem válaszolok.
Öööö.... nem tudom.
Adja vissza a dunai kishajókat! Szundit akarunk!
Karácsony a jövő miniszterelnöke.
Krumpli
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nát szpík English,nát szpík.
2021. júl. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nagyon szimpatikus főpolgármesterként. (Miniszterelnöknek azért nem kéne.)
2021. júl. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mi csodát?
2021. júl. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

A csodálatos Clark Ádám-térből csinált egy miniatűr körforgalmat, de a pláne hogy az egészet le aszfaltoztatta én ezért pipa vagyok rá, más dolgokban abszolút hidegen hagy a munkássága (ha volt ilyen), a Fidesz lejárató kampányától pedig már a falra tudnék mászni, egyszerűen szánalmas.


Az oltásra vonatkozva:

Mégis miért termelne ellenanyagot fölöslegesen a szervezet ha az illető éppen vírus mentes? A kínai vakcina a gyengített változata a vírusnak, kb. olyan mintha az illető átesett volna a víruson, akkor termel ellenanyagot a szervezete ha a vírus is a szervezetében van.

Ezzel szemben a többi oltás folyamatosan készültségben tartja az immunrendszer, fölöslegesen kényszeríti a testet ellenanyag termelésre.


Szóval teljesen felesleges ilyen módon összehasonlítani a vakcinákat, értelmetlen.

2021. júl. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem csinált csodát, ahogy Tarlós sem, akire szintén ezt mondták.
2021. júl. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Budapesti csoda? :) Eleg nagy csoda mire atersz a varos egyik felerol a masikba. Csodalatos tovabba, hogy hiaba szinte mindent csinalhatnak a kerekparosok a varosban, meg szembe is johetnek az egyiranyu utcaban, meg sem sikerul nekik szabalyosan kozlekedni.


Valojaban a legnagyobb csoda, hogy az oslakos pestiek meg nem szedtek szet a Fopolgarmesteri Hivatalt!? :)

2021. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Aki olvasott akkor is híreket, pontosan tudja, hogy Tarlós idején ugyanígy nyáron voltak a felújítások, meg sokszor iskolakezdés idején is, és akkor is mondták, hogy miért egyszerre kell mindent csinálni. Ugyanarra a fideszes hívek azt mondják, hogy Tarlós csodát csinált, holott akkor sem volt csoda.
2021. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Budapest tényleg csoda, hiszen jó messzire repítette ‘19-ben a helytartóját.

Nem vagyok teljesen megelégedve Karácsonnyal, de annak örülök, hogy végre elkezdődnek a felújításnak. Sajnos tényleg van dugó, de hát ez együtt jár a felújítással.

2021. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen csodát?
2021. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hypno ***** válasza:
16%

Ez így barokkos túlzás, de az biztos, hogy ekkora fogcsikorgatós kormányzati ellenszélben akár csodának is felfogható, hogy a város egyáltalán működik.


És lehet, hogy ciki, de a mindent (is) jobban tudó kormány időről időre kénytelen azt tenni, amit a folyamatosan pudvázott fővárosi vezetés javaslatként elővezet.

2021. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!