Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány be fogja tiltani a...

A kormány be fogja tiltani a meleg tanárokat?

Figyelt kérdés
Szerintem semmivel sem jelent nagyobb veszélyt, mint egy heteroszexuális tanár. Az órán úgyis a tananyaggal kell foglalkozni, a diákra nem tartozik a magánélete és azt nyilván nem az iskolában éli.

2021. júl. 17. 14:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%

#1

Semmilyen téren nem bizonyított. Vagy te tartottad neki a gyertyát, amikor pasikat farkalt?


Kérdező!

Első lépésben értelmezned kellene a törvényt!

SOHA nem foglalkozott a Kormány a tanárok nemi identitásával.

És senki más sem, míg a tanár tanár maradt és nem akart magánakcióban bármilyen irányban - akár politika, akár nemi kérdések - öncélúan téríteni.

2021. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

2!

Nem a gyertyát tartotta, őt farkalta!:D

2021. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Tiltani nem, de ha nekiáll a diákok előtt erről prédikálnia, akkor kirúgják és törvény előtt felel érte. Nagyon helyesen!
2021. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Nem fogja. Nem kell azért démonizálni, kontra produktív.
2021. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Diak koromban nem emlekszem, hogy valaha is erdekelt volna a tanaraim nemi identitasa ... baromira nem ez kototte le a szabad gyokeimet :)))
2021. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
A covidnál már sikeresen használták a hő-lázmérőt, ha valaki nagyon meleg az nem biztos hogy jó.
2021. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb esetben megtartja magának nemi hovatartozását, nem pedig reklámozza és a kutya sem fog vele foglalkozni.
2021. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk volt egy meleg matektanár, állandóan a gusztustalan vicceit mesélte, meg azzal próbált velünk fiúkkal jóban lenni, hogy suli után elhivott piálni minket, néhányan fel is mentek a lakására. félmeztelen képeket csinált a diákokról, nagyon undorító egy patkány volt. én pl elutasítottam, és utána ki nem állhatott, állandóan én feleltem, állandóan rosszabb jegyeket adott a dolgozataimra, áthúzta és ilyeneket írt rá hogy hogy "honnan tudtam az eredményt? csaltam?" Addig csinálta ezt amíg egyszer apám el nem kapta az utcán és rá nem ijesztett, érdekes módon utána olyan jó jegyeim lettek mint amilyennek lennie kellett
2021. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
A legfelháborítóbb hogy valami miatt számon se kérték ezekért, ki sem lett rúgva meg semmi.
2021. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Téged kellett volna kirúgni. Ha rajtam múlt volna, az érettségiig sem jutottál volna el.

Ha apád meg gyilkosságot akarna netán elkövetni, élete végéig ülne.

2021. júl. 24. 13:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!