Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány be fogja tiltani a...

A kormány be fogja tiltani a meleg tanárokat?

Figyelt kérdés
Szerintem semmivel sem jelent nagyobb veszélyt, mint egy heteroszexuális tanár. Az órán úgyis a tananyaggal kell foglalkozni, a diákra nem tartozik a magánélete és azt nyilván nem az iskolában éli.

2021. júl. 17. 14:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Te egy nyomorult vagy kérdezőkém. Inkább valami perverz molesztáló mellé állsz csakmert szereted a fütyköst...
2021. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%

10

Mi ez az agresszív reakció? Normálisan leírtam egy történetet, aminek nem szabadott volna megtörténni, Te egy jó eséllyel pedofil mocsok mellé állsz? Csak nem vagy te is az? És akkor csodálkoztak hogy a kormány nem akar titeket iskolába engedni. Hát itt vagy rá tökéletes példaként, hogy nagyon is jól teszik.

2021. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Én sem értem ezt az ocsmány indulatkitörésedet Kérdező!

Azzal semmi baj, ha meleg egy tanár - ha ezt magánügyeként kezeli - azzal van baj, ha meleg ÉS PEDOFIL. Az ilyennek semmi keresnivalója nincs az iskolákban, gyerekek között.

Tényleg megfelelően gyanússá tetted magad, a helyedben hallgatnék, hogy ne hívjam fel magamra a rendőrség figyelmét!

2021. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se tanár, se meleg, se pedofil:D Sőőt homofób sem! A fidesz-média összemosta számotokra a homoszexualitást a pedofíliával.

Nyilván az elmesélt helyzetben a tanár annyiból volt hibás, hogy megpróbált kikezdeni a diákjaival. Nem tudom, mit értett a válaszoló "ijesztgetés" alatt, de nem ez a probléma megoldása. Verekedés helyett az adott iskola igazgatójához kell fordulni, sőt amennyiben igaz a sztori, fogjanak össze az érintett tanulók.

2021. júl. 24. 16:04
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

14

dehogynem vagy te pedofil. azért érint téged ez ennyire érzékenyen hogy ráijesztett apám az egyik társadra. azt hiszitek ti minden megtehettek?? Igaza van a 13-asnak téged se ártana megfigyeltetni a rendőrséggel.

2021. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Én is diák vagyok b@szki XDDD ráadásul barátnőm van, nem értem látatlanban ezt a mérhetetlen gyűlöletet, csupán a "ráküldöm apámat" sztori nem kóser... hivatalosan kell rendezni, európai szintű társadalomban (erőszakmentességre gondolok) jobb élni.

És én pl. fel sem mennék ilyen tanár lakására, szépen elutasítanám.

2021. júl. 24. 16:11
 17/30 anonim ***** válasza:
84%
"európai társadalomban" az rendben van hogy meleg pedofilok zaklatnak tizenéves diákokat, de az nincs rendben hogy az egyik majdnem érintett diák apja, oda megy a tanárhoz és ráijeszt? :D kösz nem kérek ebből társadalomból.
2021. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg ebből a nyálas kiherélt dumából sem, hogy legyünk mindig cuki kis pillangók, akik véletlenül sem folyamodnának erőszakhoz még fenyegetni sem fenyegetnek vele... fúú te.
2021. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nekem8, nincs ilyen tanárom, nem látom a helyzetet, de biztos, h felnyomtam volna a dirinél...

Semmilyen módon nem utaltam arra, hogy támogatom az ilyen tanárt, csupán az erőszakos megnyilvánulásokat ítélem el. Igen, nekem heteroként ilyen személyiségem van, hogy nem kedvelem az erőszakot, pont.

A többi diák helyében pedig eszembe nem jutott volna felmenni a lakására, ha tudom, mi az ábra. Ofőtöknek se szóltatok?

2021. júl. 24. 16:23
 20/30 anonim ***** válasza:
79%

Olvasd már el a 10-es válaszodat Pedókám, de főleg, hogy mire reagáltál így!

Most már hiába szépítgetsz, nyálaskodsz, hazudozol (barátnő és egyebek) kibújt a szög a zsákból és nem tudod visszatuszkolni!

2021. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!