Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet felkészülni anyagil...

Hogy lehet felkészülni anyagilag a 2022 utáni Összefogás-féle megszorításokra?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy tartós élelmiszert halmoznék fel.


De jó lenne még pár tipp, mivel lehetne jelentősen spórolni majd az elkövetkező nehéz időkre.



2021. júl. 19. 11:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
Nővér vagyok..10 év alatt 4x emelkedett a fizetésem..Ha emelik az adót megyünk külföldre..
2021. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha lesz kormányváltás és az összefosás nyer akkor ugyanaz lesz mint 2002-2010 között csak lesznek illegális bevándorlók meg LMBTQ propaganda mindenhol. Bátran kijelentem hogy még rosszabb lesz mint régen volt. Meg ha pl: Jakab Péter vagy Karácsony Gergely nyerné a választást az lenne mint Medgyessy Péter esetében. Kormányoznának 2 vagy 4 évig és aztán újra jönne Gyurcsány Ferenc vagy Dobrev Klára. Tessék nyitott szemmel járni!!
2021. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kormányozna*
2021. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Ha eddig három választás alatt volt egy miniszterlenök. Korábban a kétpárti koalícióval 1 választás alatt 3, akkor hány miniszterelnöke lesz az országban a következő 1 választási ciklusban 7 párti koalícióval?

[Én tényleg csak azt nem értem, hogy miért nem lehetne, hogy a fidesz szavazók lélegeztető gépet kapnak ha összeomlik a tüdejük, az GYF hívek meg az anno tök hasznosan beszerzett péncélszekrényeket?]

2021. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi 4 milliót félreraktunk direkt...Evi 1 millió plusz kiadáss szamolunk..Áram,gáz,bérlet,adóemelés stb..
2021. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!