Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy 2022 után megszorít...

Igaz, hogy 2022 után megszorítások lesznek, a Fidesz bevezeti a nőtlen/hajadon adót a 25 év fölöttiekre?

Figyelt kérdés

A homokosok "piszkálása" csak egy felvezetés. Elvileg 2022 után megszorítások jönnek, mert a költségvetésünk erősen hiányos. És a következő közellenség a szinglik lesznek, mivel elöregedő társadalom vagyunk, és akik nem dolgoznak a nemzet fennmaradásáért és még 25 fölött sem élnek családban és nincs gyerekük, azok szépen járuljanak hozzá többel a közösbe.

Egyet fogtok érteni ezzel?



2021. jún. 19. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, egyet fogok érteni ezzel
Fideszes vagyok, nem fogok egyet érteni ezzel
Ellenzéki vagyok, egyet fogok érteni ezzel
Ellenzéki vagyok, nem fogok egyet érteni ezzel
46 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Forrás?
2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Az EU minimum adót vezeti be majd Karácsony vagy Dobrev.
2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ma már nem kéne több vodkát innod és ATV-t nézni.

Meg dél és 3 óra között nem kell a tűző napon díszelegned.

2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezò nagyon élénk a fantáziád.😉
2021. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is napszúrást kaphattál, kérdező.
2021. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Ez már egy korábban is meglengetett téma. Náluk ez "népszokássá" vált, hogy mindenkibe belerúgni egyet.

Amúgy összességében várható a megszorítások bármilyen jellegű mivolta, mert nem egy tökik a gazdasági mutatók állása.

2021. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeségek kitalálása helyett (amivel semmire nem mész), inkább küldj nekem 2 millió ft-ot, nagyon szép gyémánt nyakláncot láttam (tőlem legalább kapsz egy köszönő képeslapot)
2021. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Már bevezették, csak nem így hívják.

Az állam bevétele az adókból származik, ha nincs gyereked, nem tudsz adókedvezményt igénybe venni, nem jár támogatás, általában nem vagy jogosult egy sor dologra.

Egyébként, tök mindegy, egyetértünk-e, orbán azt csinál, amit akar.

2021. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

"Igaz, hogy 2022 után megszorítások lesznek, a Fidesz bevezeti a magasabb adót a gyermeknélküli nyugdíjasok ellátására?


A homokosok "piszkálása" csak egy felvezetés. Elvileg 2022 után megszorítások jönnek, mert a költségvetésünk erősen hiányos. És a következő közellenség a fiatalok lesznek, mivel elöregedő társadalom vagyunk, és akik nem dolgoztak a nemzet fennmaradásáért és nem élnek családban és nincs gyerekük, azoknak a nyugdíjához szépen járuljanak hozzá többel a fiatalok közösbe.


Egyet fogtok érteni ezzel?"

2021. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
A purdésaknak már így is ingyen van minden. Én akkor sem fogom elcseszni az életemet egy purdéval, egyszerűen nem tudnak olyat kitalálni, hogy megtegyem.
2021. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!