Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy viszonyulnak Magyarország...

Hogy viszonyulnak Magyarországon a különféle ideológiákat valló/támogató, illetve oldalakhoz tartozó emberek a koronavírushoz és a vakcinákhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni, itt az oldalon egy ilyen felmérést, mivel nem nagyon láttam még ilyen kérdést vagy kutatást. Kérek mindenkit, hogy őszintén válaszoljon, illetve amennyiben nincs olyan szavazási lehetőség, ami pontosan kifejezné az illető véleményét, akkor azt kommentben ossza meg (például: "XY vagyok, nem oltattam be magam, viszont támogatom, hogy aki szükségesnek érzi, az oltassa be magát" vagy "YX vagyok, beoltattam magam, de szerintem ez magánügy, ezért azokat is meg tudom érteni, akik nem oltatták be magukat").


A politikatudománnyal kapcsolatban egy az értelmezést segítő, objektív videó azoknak, akik bizonytalanok az elhelyezkedésükben: https://www.youtube.com/watch?v=Sbges6NU3Uk&t



2021. júl. 19. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Jobboldali vagyok és beoltattam vagy be fogom oltatni magam.
Jobboldali vagyok és nem oltattam be, valamint nem is fogom beoltatni magam.
Baloldali vagyok és beoltattam vagy be fogom oltatni magam.
Baloldali vagyok és nem oltattam be, valamint nem is fogom beoltatni magam.
Centrista vagyok és beoltattam vagy be fogom oltatni magam.
Centrista vagyok és nem oltattam be, valamint nem is fogom beoltatni magam.
Harmadikutas vagyok és nem oltattam be, valamint nem is fogom beoltatni magam.
Harmadikutas vagyok és nem oltattam be, valamint nem is fogom beoltatni magam.
Szélsőjobboldali/szélsőbaloldali vagyok és megírom kommentben.
Kategorikusan apolitikus vagyok, egyáltalán nem politizálok, nincs véleményem, de ezt leírom kommentben.
26 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És amennyiben valamit hozzá szeretnél fűzni, azt is kommentben megteheted.
2021. júl. 19. 12:56
 2/12 A kérdező kommentje:

Az első harmadikutast javítanám:

*"Harmadikutas vagyok és beoltattam magam vagy be fogom oltatni magam."

2021. júl. 19. 12:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezért, aki így van az arra szavazzon! Véletlenül félreírtam.
2021. júl. 19. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
8.utas a benzinkutas.
2021. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A hülyeségeket is mellőzzük!


Ha valaki nem tudja magát pontosan bekategorizálni vagy nem elég jártas a témában, annak csatoltam a videót. Abban a harmadikutasságról is sok szó esik.

2021. júl. 19. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Tok demokratikus a felfogasom ... elmegyek szavazni es minden part melle teszek egy x-et :)
2021. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor apolitikus vagy, vagy csak egyszerűen nem értesz egyet egyik jelenleg Magyarországon működő párttal sem?
2021. júl. 19. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy csatoltál videót, de mivel ezek szerint apolitikus vagyok, nem nézem meg, mert annnnnyira nem érdekel a politika. Így viszont nem kaptam válaszlehetőséget, tehát kénytelen voltam az egyik oldalra állni.(Amúgy nem oltatok)Summa summarum, mi ebből a tanulság?A nem politizálok között is vannak oltottak és oltatlanok, de helyük nincs🤷(Én úgy oldottam volna meg, hogy baloldal, jobboldal és az összes többi. Esetleg még a szélsőbal, szélsőjobb is belefér, az úgy 5x2válaszlehetőség)
2021. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Adtam apolitikus válaszlehetőséget is a legalján. Természetesen nem feltétlenül kell valakinek politizálni vagy véleményének lenni. :-)
2021. júl. 19. 16:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, láttam, de abból nincs, hogy oltatok/nem oltatok, mint a többinél. Vagyis többen rányomnának, ha lenne, mint akik itt le fogják írni neked.

#8

2021. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!