Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ekkora ügy ez a lehallga...

Miért ekkora ügy ez a lehallgatás, amikor nyugat-európai országok is csinálják?

Figyelt kérdés

Nyugat-Európai országok is figyeltetnek meg saját állampolgárokat.

Olyanokat, akik politikai értelemben kockázatosak.


Radikális bal és jobboldaliakat, lepapírozott muszlim migránsokat.

Mindhárom csoport kvázi ellenzékinek számít.



Miben másabb ez attól, amit a magyar kormány csinált?


2021. júl. 19. 17:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#19:

"Őszintén remélem, hogy csak egy kisebbséget tudnak ezzel mozgatni. Ha több millió ember bekajálja ezt, akkor ennek az országnak annyi..."


Nem értem, hogy gondolhatják komolyan az emberek, hogy a világ más részein már az a normális ha a díszb zik sárkánnyá operáltatják magukat... Jártam már elég sok nyugat-európai országban, ott is ugyanolyan normális emberek élnek, mint öööö máshol. Hihetetlen mennyi baromságot képesek szó nélkül bekajálni az emberek... :D

2021. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártok, ez van, ha az ember még a faluhatárt is csak havonta, a megyehatárt félévente, az országhatárt meg a büdös életben nem lépi át. Vagy esetleg amikor a kivándorolt gyerekeket látogatja meg. De akkor meg mit lát? Hát valami fura, érthetetlen nyelvű feliratokat, új autókat (a magyaroktól vette el rá a pénzt az EU) meg az utcán is négerek sétálnak! Hát ez a fertő kell nekünk?
2021. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
14%
Bejártam a világot..Van pénzem,nem is kevés..3 nyelven beszélek..S jobboldali Fidesz szavazó vagyok..Jah Budapest belvárosában lakom a saját lakásomban a családommal..Utolsó,az ilyen mentalitás miatt kapjátok a pofonokat folyamatosan..Azért mert te 1x voltál Párizsban még nem vagy világot látott..
2021. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Troll alert, ez a másfélpipás szerencsétlen a nettó 1,5 milliót kereső közgazdász-informatikus-jogász, 158-as IQ-val. Kár, hogy ilyen magas intelligencával pont a magyar nyelv elsajátítása nem sikerült neki. Ne válaszoljatok, csak jelentsétek és görgessetek tovább. 🙂
2021. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
89%
Franc buzdít LMBT nevelésre olyanról meg szó se volt sehol, hogy bárkit hormonkezelni kellene... Ti tényleg minden álhírt bezabáltok? Ennyi hülye embert, mint ebben az országban. Büszkén mennek a szakadék felé bégetve.
2021. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!