Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh Katalin tehetett el 4,5...

Cseh Katalin tehetett el 4,5 milliárd forint uniós támogatást? Ellenzékiek, erre mit kléptek?

Figyelt kérdés

Már akkor sikkasztanak, amikor még kormányra sem kerültek !?

[link]



2021. júl. 20. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
91%

Rendkívül szánalmasan összeadták az ipari parkban levő összes cég támogatásait, nem is törődve azzal, hogy kik a tulajdonosok. Egy ipari parkban sok cég van egy helyen általában:


"A fideszes propagandagyárban összedugták a fejüket és egy lejáratónak nehezen nevezhető írás született. Milliárdokat összeszedő politikusról és állítólagos korrupcióról beszélnek, ami hazugság. Egeret szültek a hegyek, ugyanis a propagandamédiában összeadták az ugyanabba az ipari parkba bejegyzett összes cég és vállalkozás által elnyert uniós támogatást, ahol az a nyomda is működik, amit egykor édesapám vezetett. Az pedig egyértelműen kiderül a cégiratokból, hogy én évekkel ezelőtt, jóval azelőtt, hogy politikai pályára léptem, lemondtam a cégvezetésről.


A Fideszt és propagandáját zavarja korrupcióellenes tevékenységem, de nem fognak tudni megfélemlíteni. A szükséges jogi lépéseket megteszem az ügyben."


[link]

2021. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
9%

"A Fideszt és propagandáját zavarja korrupcióellenes tevékenységem,"


Lopáson kaptak és most visítasz. Perelj csak. Jó buli lesz. Ha vesztesz hazaszaladsz Kanadába?

2021. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
91%

"Lopáson kaptak és most visítasz. Perelj csak. Jó buli lesz. Ha vesztesz hazaszaladsz Kanadába?"


Ahhoz először lopáson is kéne kapni a hölgyet.

2021. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
90%

Hehe szánalmas fidesz vergődés. 2004-ben baszki 15 éves volt, eltudom képzelni ahogy lapátolta kifele a pénzt...


Semmilyen döntési pozícióban nincs, de tényleg ha arról lenne szó, hogy mióta ep képviselő azóta ömlik hozzá a lé még meg is érteném, de a vicc az egészben h pont 2019től egy forint nem ment ezekhez a cégekhez amikhez amúgy se volt köze.

Nagyon gyengus lett gyerekek.

2021. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
92%
"Lopáson kaptak és most visítasz." - hogy lopott, azt még a cikk sem írja, nem tudom, honnan veszed!
2021. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
92%
Hol van itt lopás mondja már meg valaki? Már kértem linket, magyarázatot, bármit, de senki nem válaszol.
2021. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
93%
16-os: semmilyen lopás nincs. az újság sem mert ilyet írni, mert azért perelhetik őket.
2021. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
90%
Itt most a terelés megy csak a lehallgatási botrányról.
2021. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés itt arról szól, hogy az ellenzékiek mit válaszolnak erre. Válaszok születtek, de a fideszesek itt továbbra is a lopást ismételgetik indokolás nélkül.


A kérdező is eltűnt. Kérdező, mit reagálsz a válaszokra?

2021. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem értem..ha nyertek a pályázaton akkor mi van? mészáros neve mond valamit? tízből kilenc eu pályázat fideszes körökben landol.
2021. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!