Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony most akkor jó?

Karácsony most akkor jó?

Figyelt kérdés

A kormánypártiak nagyon szidják, sokan úgy hogy konkrétan közük sincs a fővároshoz, és járni se jártak ott még!


Sokan írják hogy hát hol a Zöld Busapest???


Aztán azért szdiják hogy sok a dugó..



Ha valaki Zöld budapestet akar, akkor miert autózik?


2021. júl. 21. 05:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Karácsony Gergely egy átlagos magyar politikus. Különösen semmi baj nincs vele. Botrányokat nem keltett még, Budapest egyben van, semmi kifogásolható dolgot nem művelt még amely olyan lenne, hogy megérdemelné a közutálatot.


A kormánypártiak meg azokat szidják akiket Orbán mond, hogy szidni kell. Ha a szomszéd Kis Miskát kezdi ócsárolni a Fidesz, akkor a kormánypártiak is mind Kis Miskát fogják ócsárolni. Ennyi a történet.

2021. júl. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

"Karácsony most akkor jó?"


Egesz Advent jo! :) Mikulas-Karacsony-Szilveszter...

2021. júl. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha valakinek egy város akkor jó, ha dugókat csinál benne, akkor biztos jó. Hozzáteszem, a dugókban buszok is állnak, és a dugók növelik a légszennyezést is.
2021. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Dugok es az egesz fovarosi helyzet miatt a turistak is tavol maradnak Budapesttol ... Karacsony direkt teszi tonkre a varost?!?!
2021. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Most jó, dehogy jövőre jó lesz e azt nem tudjuk.
2021. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Karácsony teljesen jó, de Tarlós jobb volt.
2021. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Kár hogy jövőre már más lesz, mert megválasztják kormányfőnek.
2021. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Adott egy csávó, aki másfél éve tölt be egy tisztséget egy olyan országban, ahol a 11 éve regnáló kormányzat is az elődje hibáiból akar megélni. Ez alapján korai leszűrni bármit is.


Ezen kívül olyan ellenszélben biciklizik (hehe) a csávó, hogy elképesztő. A Fideszből bármikor kinézem, hogy az országot is csődbe vinnék, csak nekik legyen igazuk. Ez az ember meg az első számú ellenségük gyakorlatilag. Képzelem, mekkora mozgástere lehet. Ilyen téren összevetni Tarlóssal minimum unfair.


Én nem vagyok budapesti, nem tudom, mekkorák a dugók, de úgy gondolom ez is egy összetettebb sztori. A covid miatt szerintem csomóan autóznak, akik amúgy tömegközlekednének, ami megnöveli a nyomást. Persze ettől lehet, hogy hülyeség a bringasáv, csak azt mondom, hogy a dugó oka más is lehet.


Szóval az, hogy Karácsony jó, vagy sem, szerintem nem eldönthető kérdés. A kormánypártiak, és a kormánymédia munkatársai szerint persze már akkor eldöntött volt, amikor indult a főpolgármesterségért.

2021. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem több fideszes hazudozó panaszkodik a nagykörúti dugók miatt, mint a Nagykörút teljes autóforgalma. Nagyon fel vannak háborodva, hogy egyszerre újítanak fel jópár dolgot, de hát a Lánchíd felújításának már Tarlós alatt be kellett volna fejeződnie, a 3-as metróénak szintén. Akkor miről is beszélünk? A dugókkal kapcsolatban érdemes lenne megnézni a rendkívül sikeres kormányzati M0 felújítást, ami minden egyes nap kilométeres dugókat okoz, és sokakat ösztönöz arra, hogy a városon keresztül kerüljék el a káoszt.
2021. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem
2021. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!