Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a gyermekvédelmi...

Egyetértesz a gyermekvédelmi népszavazással?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy máshol is mondtam: F"sznak volt akkor nemzeti konzultáció!
2021. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Ide is beírom, én kb. ilyenekre számítok:


"Egyetért-e azzal, hogy meg kell védeni a gyerekeket a pedofiloktól?"


"Támogatja-e ön, hogy az alsó tagozatos gyerekeket megpróbálják átnevelni homoszexuálissá?"


"Egyetért-e ön azzal, hogy a gyermekmegrontó pedofilokat nem kell megbüntetni, hanem vissza kell engedni a társadalomba?"


"Támogatja-e ön, hogy a gyermeke iskolájában kötelező legyen homoszexuális tanárokat alkalmazni?"


"Egyetért-e a baloldallal, és az EU-val abban, hogy a pedofilokat akarja védelmezni a gyermekekkel szemben?"


"Fontosabbnak tartja-e ön a pedofilok, melegek, és egyéb kisebbségek jogait, mint a gyermekek védelmét?"


Nehéz lesz válaszolni.

2021. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
Egyik fideszes népszavazást sem támogatom, így ezt sem, mégpedig 4 okból: 1: Úgyse tudjuk meg, mi lett az eredmény, Orbánék azt mondják, ami nekik kedvező. 2: Teljesen felesleges kérdések, egyértelmű rájuk a válasz. 3: Nem asszisztok Orbánék figyelem elteréséhez, 11 év Fidesz kormány után, sokkal nagyon problémáink vannak. 4: Kár ilyen ostoba népszavazásokra akár egy forintot is költeni.
2021. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
*asszisztálok
2021. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen formában nem, mert a kérdések egyértelműen úgy vannak feltéve, hogy manipulálja az embereket. A 3. kérdés meg nem is értem, hogy kerül ide, ilyesmiről szó sem volt soha, egy hazai LMBTQ szervezet se kampányolt ezért. Szerintem úgy lenne korrekt, ha egyszerűen megkérdeznék, hogy egyetértünk-e a gyermekvédelmi törvény szexuális irányultságokra vonatkozó részeivel. Ennyi. Ha ennyire bíznak abban, hogy a többség támogatja a törvényt, akkor miért kellenek ezek a sallangok?
2021. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
28%
13-as ideje lenne utána nézned hogy működik a választás..16 éve vagyok önkéntes baloldali szavazóbiztos..Nem lehet az eredményeket manipulálni mert kézzel számoljuk meg 2x is s utána visszuk fel a rendszerbe,amit mindenki làt,mi biztosok is..Ha bármi eltérés van azonnal lehet utána számolást kérni..Legalább azzal legyél már tisztában hogy zajlik egy nyamvadt szavazás..
2021. júl. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Troll alert, a másfélpipás elmebeteg soha sem volt "baloldali", legfeljebb amikor Rákosit támogatta ugyanúgy, ahogy most Orbánt teszi.
2021. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
10%
Fontos népszavazás, mindenképpen elmegyek
2021. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
A 16-os miért troll?Tényleg ez minden szavazás menete..
2021. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért trollkodsz 16=19-es, de ki kéne vizsgáltatnod magad, mert ez a viselkedés nem normális, kedves többdiplomás informatikus-közgazdász-jogász nettó 1,5 milliós fizetéssel, aki emellett még önkéntes baloldali szavazóbiztos is.
2021. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!