Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a gyermekvédelmi...

Egyetértesz a gyermekvédelmi népszavazással?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 10:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Arra azért senki nem gondolt hogy simán az országgyülési választások napján lesz.Igy bőven 50% feletti részvétel.S bárki nyer kötelező erővel figyelembe kell vennie a döntést...Szerintem ez durvan benne van a pakliba..Igy az ellenzéket satuba fogná akik azt mondják ne menj el szavazni. FURA HOGY erre senki nem gondolt még..Választasok elott 8 hó van..Pont addigra lehetne kiírni..
2021. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Januárban, vagy februárban lesz, sőt az is lehet, hogy még az év végén. Nagyon erősen kétlem, hogy csaknem 4000000 ember elmegy szavazni erre. Addigra le is fog csengeni, az ellenzék bojkottálásra fog felszólítani. Kb. az lesz, mint a migracios nepszavazasnal szerintem.
2021. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Januárban nem lesz..Mig atfut az jó 8 hó..Mondomha egybe tartják a választásokkal akkor 1.Mondhatják hogy spóroltak..2.bőven meglesz az érvényességi küszöbb mert akár leszavaz erre az ellenzéki akar nem a megjelentek száma bőven 50% felett lesz..Plusz itt nagy eséllyel 90% lesz a nemek aránya..Igy bárki is nyerné a választásokat azonnal egy kötelező érvényű népszavazást kapnak..Orbán kemény játékos..Megvárja mig az ellenzék a távolmaradásra játszik majd bevágja hogy a választás napján lesz...Van Fideszes párttag ismerős is..Ő is azt mondta hogy nagy a esély hogy így lesz..
2021. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az ellenzék alól a hitelességet most rúgta ki Orbán egy susztermattar..Mindig azt szajkózták hogy a népszavazás a legdemokratikusabb módja a demokráciának..Amint kiirnak egy népszavazást ami nem tetszik nekik azonnal távolmaradás..Viktor ezzel a népszavazással megnyerte 2022-t..Az ellenzék meg megint besétàlt a csapdába..
2021. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos elmegyek szavazni
2021. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha nyerni fog az ellenzék, hidd el, lesz olyan népszavazás, amit meg a fidesz fog bojkottálni. Meg lehet oldani mindent trükkökkel, a fidesz jó tanítómester volt ezen a téren, meg kell hagyni. Én el tudok képzelni olyan salátatörvényt, amiben melegházasságról szavaz majd az ellenzék és egyben a családtámogatásról. Ha a fidesz megszavazza, akkor támogatja a melegházasságot, ha nem akkor meg rájuksütik, hogy a családok ellen vannak. Minden szemét húzást visszakapnak majd.
2021. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg úgy hülyeség amit írsz, ahogy van. "Az áprilisi, országgyűlési választás előtt több mint 41 nappal kell lezajlani egy ilyen eseménynek."
2021. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
2/3 törvénybe kell beemelni s nem kéne szarozni..2/3az ellenzéknek..Ennek 20 év múlva sem lesz..Én minden ilyet 2/3-os törvényyé raknék..Aztán baszhatják az 51%-al..
2021. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!