Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mai szemmel nézve már más...

Árokpart kérdése:

Mai szemmel nézve már más szerint is kissé eltúlzott volt a Gyurcsány utálat 2006-2010 között?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem azt mondom, hogy kedvelni kellett volna az akkori kormányt Isten őrizz! Viszont visszatekintve a mai szemmel már az a totális ellenállás vele szemben szerintam alaptalan volt. Más is gondolja így aki abban az időben még az utcán beszélgetve is minden második mondata a Gyurcsány mondjon le volt?
2021. júl. 21. 22:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
53%
Bajnai csak megszorításokat hozott meg eladósodást. A nagy gazdasági világválság óta pedig köztudott, hogy gazdasági válságot nem megszorításokkal kezelünk. A gazdaságot a fidesz rakta rendbe, konkrétan az államcsőd széléről vették át az országot, amikor a magyar helyzet ott volt a görögöké mellett.
2021. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
5%

Dehogy volt ott a görögöké mellett, az csak a fidesz hazugsága volt, amit szépen benyaltál.


Nem véletlen, hogy a hitelminősítők nem a válság alatt, hanem már 2011-ben minősítették át Magyarországot bóvlivá.

2021. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
24%
A 31-es egy nagyon jó válasz! 👍
2021. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
41%

A hitelminősítők minősítése kb. sz@rt ér, mint Bástya elvtárs. Ugyanis politikai alapon minősítettek le, mert a választások előtt is és után is ment a hangulatkeltés Orbánék ellen.


Én meg nem nyaltam be semmit sem, a családi vállalkozás akkor ment tönkre. Most rokonék csinálják ugyanazt mint mi anno, 0-ról kezdve, ráadásul pályázaton sem nyerhetnek vissza nem térítendőt, mert nyíltan szidták az Orbánt (Jobbikosok voltak), aztán a most még nagyobb válságot valahogy mégis simán kiheverik.

2021. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ja, tudjuk, mindenki bántja az orbánt, jaj. Imádom, amikor a jobber fajtád felveszi az áldozatpózt. (baromira nem bántotta senki a fideszt 2010-ben, le se sz@rták hogy ki nyeri a magyar választásokat, meg ki kormányoz Magyarországon. most már jobban figyel európa, meg a világ ránk, maradjunk annyiban, hogy megdolgozott érte a fidesz, hogy így legyen)


Most már csak az van hátra, hogy elmeséld, hogyan húzta ki a fidesz a válságból az országot 2010 után.


"aztán a most még nagyobb válságot valahogy mégis simán kiheverik"

Egyrészt imádom ezeket az anekdotikus bizonyítékokat, másrészt szeretnék szólni, hogy a mostani válságnak még egyáltalán nincs vége.

2021. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Nem voltak,"


Hogyne, gondolj amit akarsz, én meg tagja vagyok nagycsaládos közösségnek és van akinek nagy segítség volt a csok, anélkül saját bevallása szerint nem ment volna. Mi a jelzálog csökkentést tudtuk igénybe venni, azért 4 millió hitel csökkenés nekünk is elég jól jött.

2021. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"saját bevallása szerint" - gondolom fideszes az illető, aki mindenért Orbánnak hálás.


Igen, itt is olvasni minden nap hogy egyeseknek Gyurcsány alatt zsíros kenyérre sem futotta, Orbán alatt meg eljött a kánaán. Soha nem fogom megérteni, hogy pl. azt, hogy nőtt valakinek a fizetése, azt miért tulajdonítják a kormányzó pártnak sokan. Ha tanulsz, dolgozol, jó vagy abban amit csinálsz, akkor előre fogsz lépni, tökmindegy hogy Orbán vagy Gyurcsány vagy bárki más a miniszterelnök.

2021. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
A hitelcsökkentésedet meg akkor ezek szerint én is fizettem, szívesen. Mikor szűnik már meg ez a kommunista reflex sokakban, hogy az államtól várják hogy segítsen visszafizetni nekik a hitelt?!
2021. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#38: nem várom, tévedésben vagy. Csak örülök, hogy kaptam. Nem tőled, hanem az államtól. Bőven elég adót fizettem már be és még fogok is. Született három gyermekünk, így nekünk ez járt, hát kihasználtuk.

Nyilván enélkül is kifizettük volna a hitelt, sőt, igazából eleve azért vettük fel a hitel nagy részét, hogy majd legyen miből igénybe venni az elengedést.

2021. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

És az állam szerinted miből ad? Ja, hogy az állampolgárok befizetett adójából?


Az állam nem cukrosbácsi, hogy osztogasson, hanem élhető országot kell teremtenie, ahol mindenki tudása, tehetsége, szorgalma szerint boldogulhat. Csak a magyarok olyan prolik, hogy egy kis adókedvezménnyel meg hitelelengedéssel meg lehet venni, az olcsóbbaknak ötezer forint meg egy zsák krumpli is bőven elég.

2021. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!