Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a hitelesebb?

Ki a hitelesebb?

Figyelt kérdés

Az angol kormany oltasi bizottsaga, mely nem javasolja a 12-17 evesek oltasat,


[link]


vagy a magyar kormany?


Link:tetszoleges cikk a tomegmediabol



2021. júl. 22. 12:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Tényleg elbeszélünk egymás mellett.

Persze, meg lehet várni amíg mindenki természetes immunitást szerez a vírusra, aki közben belehal az nem számít. Tökêletesen tisztában vagyok azzal hogy mi az immundeficitás és azzal is hogy nem 2 hónap alatt alakul ki. A fentebb linkelt cikkek is kizárólag kisgyermekeket èrintő problémáról számolnak be.

Értem hogy te szeretsz árral szemben úszni, de a tudományos konszenzus az hogy oltani kell, csökkenteni kell a kontaktszámot és ezzel LASSÍTHATÓ a terjedés. Mielőtt a fejemre olvasnád, önálló gondolat tőled sem jött egyelőre.

Elegánsan átlépsz a 3 ezrelékes halálozáson, mintha nem is számítana. Tök ismeretlenül sértegetsz, magadról szakértelmet tételezel fel, javasoltam már a Nobel-bizottságot Svédországban ha ekkora spíler vagy.

2021. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Nem is ket honap telt el.


"A fentebb linkelt cikkek is kizárólag kisgyermekeket èrintő problémáról számolnak be."


Egyelore. Es ezzel a mondatoddal az alonzetlenseg alarca le is hullott rolad.

Mit szamitanak a kisgyermekek a "minden elet szamit" hazug narrativajanak alarca mogott rejtozkodo ostoba tomegnek, hiszen az o fejukben az emberiseg letet fenyegeto halalos jarvany pusztit:


CDC COVID-19 Survival Rates


Age 0-19 — 99.997%

Age 20-49 — 99.98%

Age 50-69 — 99.5%

Age 70+ — 94.6%


Oltas nelkul. (Es csak, hogy megelozzem a kovetkezo ostobasagot: nem, a szovedmenyek sem erintik a tobbseget, az egeszseges gyerekeket meg foleg nem.)


"...tudományos konszenzus az hogy oltani kell..."

Nem, ez a politikai konszenzus. Es ezt is tudnad, ha szakirodalmat olvasnal tomegmedia helyett es a megfelelo korokben mozognal. Az meg kulon minositi a szellemi kepessegeidet, hogy ezt pont egy olyan kerdes ala kopod oda, ahol eppen egy olyan szakvelemeny olvashato, ami nem javasolja a gyerekek oltasat.


En semmin nem lepek at (az te vagy, ahogyan azt demonstraltad is), csak veled ellentetben nem vesztettem el a jozan itelokepessegemet es tisztaban vagyok azzal is, hogy a veszelyeztetettek durvan ket csoportra oszthatok immunrendszer szempontjabol. Egy reszuk meg immunizalhato, rajtuk segithet a vakcinacio (fertozes eseten esetleg terapiaval megtamogatva, ha szukseges), a masik reszuk viszont mar nem (pl. a naiv T sejt reperoar korral osszefuggo beszukulese okan), oket nem lehet megmenteni. Tovabba azzal is tisztaban vagyok, hogy szamos mas patogen kering a human populacioban, a tobbsegnek banalis leguti fertozeseket, idosekben es immunszupprimaltakban fatalis szepszist okozva. Ahogy azzal is, hogy az idoskori korhazi halalozasok tulnyomo reszet eddig is fertozesek okoztak. Azoktol nem felsz, mert nem is tudsz roluk. Hala istennek mondjuk, remelhetoleg ez igy is marad.


A szakertelmet pedig nem feltetelezem magamrol, hanem veled ellentetben rendelkezem vele.

2021. júl. 23. 15:11
 33/35 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a szavazatokat. A kerdest lezartnak tekintem.
2021. júl. 23. 15:14
 34/35 anonim ***** válasza:

Bemondásra én is tudok szakértő lenni :D

Ha szakirodalmat olvasnál akkor képben lennél vele hogy van alapja a lezárásoknak. Svédország is szigorított a szabályokon utólag, vajon miért? Még azt sem mondhatod hogy sehol sem próbálták meg a lezárásmentes járványkezelést.

Érdekelnének a megfelelő körök, ahol mozogni kell az információszerzéshez. A szakirodalom is egy érdekes dolog, mert valahogy nincs elsöprő mennyiségű bizonyíték arra, hogy szabad mozgással kevésbé terjedne a vírus.

Az átlépésről csak ennyit: "ami történt, megtörtént" nyelvbotlás lenne?

2021. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Angol
2021. júl. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!