Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a hitelesebb?

Ki a hitelesebb?

Figyelt kérdés

Az angol kormany oltasi bizottsaga, mely nem javasolja a 12-17 evesek oltasat,


[link]


vagy a magyar kormany?


Link:tetszoleges cikk a tomegmediabol



2021. júl. 22. 12:41
A kérdező szavazást indított:
Az angol kormany oltasi bizottsaga
A magyar kormany (bizottsaga)
26 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%

Nem kattintottam a linkedre, de az tudományos tény, hogy amíg nem lesz a magyar társadalom 85 százaléka beoltva, addig szopás lesz itt.

Másrészről pedig kicsit túl van tolva a kérdésedben említett korosztály beoltása. Az is alapvető dolog, hogy a tündibündi tieznéveseknek sem lesz baja, ha beoltjuk őket.

2021. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Inglis gavörment hitelesebb.
2021. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Norbán ***** válasza:
0%
Orbán a minden is jobban tudja!
2021. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Norbán ***** válasza:
0%
Orbán a mindent is jobban tudja!
2021. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%

Azt nagylelkűen kifelejtette a kérdező hogy az Egyesült Királyságban 70% körül van azok száma akiket legalàbb egyszer oltottak, Magyarországon meg 60% alatt és a trendek szerint nem is lesz sokkal több. Magyarul a britek a fiatalok oltása nélkül is közel lesznek az áhított 80%-hoz, mi meg velük is nehezen.

Értem én hogy oltásfóbiád vagy, de legalàbb valami kihívás lehetne hogy rámutassak a hülyesègeidre

2021. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#1: Ha nem vagy hajlando tudomanyos (te jo eg, de lejaratott lett ez a szo, mar szinte szegyellem hasznalni) alapokon nyugvo hivatalos allasfoglalasokat olvasni, akkor hogy mereszelsz ilyen - nem mellesleg tudomanyosan nem alatasztott - kijelenteseket tenni? A kijelenteseid nem tobbek egy a, az immunologiat a tomegmediabol tanulo ember, erzelmi alapon nyugvo velemenyenenel, es mint ilyen irrelevansak.
2021. júl. 22. 13:34
 7/35 A kérdező kommentje:

#1: Meg valami:

"...alapvető dolog, hogy a tündibündi tieznéveseknek sem lesz baja, ha beoltjuk őket."


Ha elolvasnad a linkelt anyagot, azt is tudnad, hogy ez nem igaz. Es meg van bor a kepeden magadat tajekozottnak hinni.

2021. júl. 22. 13:36
 8/35 A kérdező kommentje:
#5: Neked is ugyanazt tudom ajanlani, mint 1esnek. Olvasd el, aztan tegyel megallapitasokat, ugyanis kozel sem azert nem javasolt a fiatalok oltasa, amit te irtal.
2021. júl. 22. 13:38
 9/35 A kérdező kommentje:

#5: Es semmit nem felejtettem ki, a linkelt dokumentumban minden informacio es okfejtes elerheto. Feltetelezem, hogy a hozzad hasonloknak, akik honapok ota a tudomanyra es az objektivitasra hivatkoznak, nem okoz problemat az olvasas es az ertelmezes sem, vagy akar az "objektiv alapokon nyugvo racionalis velemenyuk" revidialasa sem, ha a helyzet ugy kivanja. Hisz csak az erzelmi alapokon nyugvo prekoncepcio az, ami megvaltoztathatatlan, ugye.


Megjegyzes: Semmifele fobiam nincs, ellentetben veled, aki ugy tunik irtozik a racionalitastol, mint a tuztol.

2021. júl. 22. 13:43
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező:

Elolvastam, tisztában vagyok vele. Az oltóanyaggyártók még most tesztelik a vakcinákat a fiatalkorúakra, nyilván ha nem muszáj akkor érdemesebb megvárni ezeket. A két ország között van 10% oltottsági különbség, ezért az Egyesült Királyság kicsit jobban ráér a tizenévesek oltásával, Magyarország nem

2021. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!