Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csődbe lehet vinni a Fideszt,...

Csődbe lehet vinni a Fideszt, úgy hogy mindenki kitőlti a Nemzeti Konzultációt?

Figyelt kérdés
Most adtam fel a családnak (apa,anya,gyerek,+2nagymama és nagypapa) a konzultációt. Az van rajta, hogy a posta díjat a címzett fizeti. Mennyi is egy levél ? 2-300 Ft? Elelktronikusat használok nem tudom már mennyi egy levél. Ha csak 100 Ft-jával számoljuk darabját, akkor a 10 000 000 magyar után mennyit is fizet a Fidesz? 100 milliót. Hopp....

2021. júl. 22. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Magyarország lakossága már kevesebb, mint tízmillió fő. De ha annyian lennénk is, szerinted, pl. egy négyhónapos baba is kap kérdőívet? Hagyatkozz szépen a nagykorú, szavazásra jogosult állampolgárokra. És úgy van, ahogy Koplárovics Béci írja, lehet tiltást alkalmazni, nekem már évtizedek óta le vannak tiltva az adataim, nem is kapok nemzeti konzultációt. (Az más, hogy online én is kitölthetném.)

Nem mellesleg, a Magyar Posta állami tulajdonú vállalat: pénz egyik zsebből a másikba.

És nem ártana gyakorolnod a szorzótáblát: tízszer száz, az nem száz; ahogy tízmilliószor száz sem százmillió.

2021. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

#10


Ha valaha az életben vásároltál már valamit, akkor szinte biztos, hogy adóztál is, hopp...

2021. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megpróbálod te is csődbe vinni a fideszt?
2021. júl. 24. 15:20
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A nemzeti konzultációt a kormány tartja, tehát semmi köze a Fideszhez a posta díjnak.
2021. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kormány = Fidesz.


nem is tudtad melyik párt kormányoz 2021-ben? 😲

2021. júl. 25. 23:05
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

#15: ez még így sem igaz mert a Fidesz - KDNP van kormányon.

De mindegy is, itt most arra próbáltam rávilágítani, hogy a Fidesz kasszája egy forinttal se lesz kevesebb a konzultáció miatt, mivel az állami pénzből és nem a párt pénzéből fizetik.

2021. júl. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetsz áfát?

Mindenesetre a válasz a kérdésedre, nyilván nem, mert ők 90 %-ban közpénzből tolják a propagandát. Kormánytájékoztatónak, nemzeti konzultációnak, közmédiának stb. álcázva.

2021. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
Nem, erre van/lesz pénzük.
2023. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Fidesz közpénzből tolja a nemzeti konzultációt és annak propagandáját is, tehát nem lesznek szegényebbek általa. Az ország lesz szegényebb esetleg.
2023. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!