Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csődbe lehet vinni a Fideszt,...

Csődbe lehet vinni a Fideszt, úgy hogy mindenki kitőlti a Nemzeti Konzultációt?

Figyelt kérdés
Most adtam fel a családnak (apa,anya,gyerek,+2nagymama és nagypapa) a konzultációt. Az van rajta, hogy a posta díjat a címzett fizeti. Mennyi is egy levél ? 2-300 Ft? Elelktronikusat használok nem tudom már mennyi egy levél. Ha csak 100 Ft-jával számoljuk darabját, akkor a 10 000 000 magyar után mennyit is fizet a Fidesz? 100 milliót. Hopp....

2021. júl. 22. 16:38
1 2
 1/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
100 millióval csődbe? Ugyanmár, az egy napi NERizálás.
2021. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Az is a mi pénzünkből, közpénzből megy. Hopp...
2021. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Egyébként 10 millió x 100Ft az 1 milliárd lenne, de akkor legyen egy hét. Mellesleg nem is kapja meg mindenki, mert tudsz nyilatkozni, hogy hagyjanak békén.
2021. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 100 Ft-jával számoljuk darabját, akkor a 10 000 000 magyar után mennyit is fizet a Fidesz? 100 milliót. Hopp....


Kicsit elszámoltad. :D 1 milliárdot fizetne. Viszont ennyitől sem menne csődbe, azért ez az ország sem olyan csóró, hogy egy ilyen összeget ne bírjon el. :D

2021. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
A díj már ki van fizetve abban a pillanatban, hogy megrendelik a nyomtatványokat. Nyilván Lőr-encz kft. a megrendelő, a kifizetőhely meg valami századrangú falupénztár, aminek nem néznek utána.
2021. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

A fidesz (orbán) az államkasszát fejegeti ezért nem megy csődbe ha már itthon nincs honnan lopni akkor lop az UNIO-s pénzekből.

Tehát az a megoldás hogy senki se küldje vissza a konzultációs borítékot.

Én elrakom azzal gyújtom be a kazánt majd a télen. :)))))

2021. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
6-is, viszont a fideszesek, akiket elvakított Orbán hülyesége, azok mind visszaküldik majd. Aztán meg majd mondják, hogy mennyire egyetért velük a nép és behoznak minden indióta rendelkezést, amit csak ki lehet találni.
2021. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
16:51! Igen ez ígyvan rendszerint azt hazudja orbán hogy az emberek mind egyetértenek vele, ezzel csak az a probléma hogy ezeket az íveket senki nem hitelesíti és senki nem garantálja hogy ez tisztességes adatgyüjtés, tehát orbán azt mond amit akar nincs aki megcáfolhatná, ezért ez csak a parasztvakítás kategóriába tartozik, magyarul egy kalap sz@rt sem ér az egész ezt már mindenki tudja akinek az IQ-ja nagyobb 50-nél, fideszben meg sok az 50 alatti IQ-s ember. :))))
2021. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

10-es szerintem egész tűrhető a helyesírása. Természetesen van benne néhány hiba, nem is kevés, de elfogadható. Olvastam már olyan Fideszes hozzászólást, amitől én szégyeltem magam, hogy egy fajba tartozok az illetővel. Nyilván, ez nem mérvadó, hisz egy percig sem állítom azt, hogy ilyenek az Ellenzék támogatásában nincsenek, de egyértelmű, hogy a Fideszében van(nak). Átlagot nem tudnék csak úgy kijelenteni, de általánosságban elmondható az, hogy azok, akik kisebb intelligencia hányadossal rendelkeznek hiszékenyebbek. A Dunán, az M1-en folyamatosan megy a kormány-propaganda. Mivek ezt többen nézik, mint az ellenzéki adókat (amik közel sem annyira radikálisan fogalmaznak és sokkal-sokkal kevesebbet hazudnak), így következik, hogy általánosságban valószínűsíthető, hogy a Fidesz támogatottságában az emberek IQ-ja kisebb az országos átlagnál.

Én magam ellenzéki vagyok. Nagyon sok minden maitt. Meleg vagyok, bizonyos szinten támogatom a migránsok befogadását és integrációját, támogatom a romák integrációját, ellenzem a vallási propagandát, támogatom a teljeskörű demokráciát és a korlátolt liberalizmust.

2021. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

2 "Az is a mi pénzünkből, közpénzből megy. Hopp..."


Az ehnyémből nem mert még nem adózok. Hopp...

2021. júl. 22. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!