Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan valaki tényleg...

Most komolyan valaki tényleg elhiszi azt, hogy a melegek beakarnak menni az iskolákba népszerűsíteni a nemátalakítást meg a melegeket? 🤣

Figyelt kérdés
Elég sokat jártam az iskolába, nem is rég végeztem, és szinte sose esett szó a melegekről, erre a Fidesz kitalálja, hogy az óvodák meg az iskolák környékén lesben állnak a melegek, hogy támadjanak. Az egész konteójuk nem is életképes. Még a leginkább baloldali igazgató sem menne bele abba, hogy a pénisszel rendelkező Marika bemenjen a suliba, és propagálja a nemátalakítást, vagy hogy Józsi meg Feri bemenjen a 12.A-ba, hogy elmondja milyen a melegszex. 🤣🤦‍♂️
2021. júl. 23. 13:42
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

#4, #5

És ti ezt elhiszitek? Ó Istenem.. Attól mert libsi a Nyugat, majd pont a 12 éveseknek magyarázzák, hogy milyen a nemátalakítás.


Ez a hanyatló Nyugat mentálist 30 évvel a kommunizmus leváltása után se vetkőzte le a nép.

2021. júl. 23. 13:55
 12/46 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs ilyen akkor nem kell lázadozni , nincs probléma.
2021. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
42%
Nem hit kérdése a dolog. Tény, hogy lehet látni világszinten egy ilyen tendenciát, napi szinten jönnek a hírek, hogy épp az USA-ban vagy Belgiumban vagy Norvégiában vagy akárhol mik történnek ezzel kapcsolatban. Szintén tényszerűen látható, hogy minden könyvben, filmben, mesében, videojátékban stb. kötelező elemként megjelenik a téma. Nem vallás, nem hit kérdése. Aki hinni akar, menjen templomba...
2021. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

#10

Milyen tananyagokat? Amit a bajerék összehánytak a Megafonnal, hogy majd a jól kinéző cikkeikben leírhassák nektek, hogy a "hanyatló Nyugaton a f@szos Hilary megk@rja a pin@s Jeffet".


🤣🤣🤣

2021. júl. 23. 13:57
 15/46 anonim ***** válasza:
56%

6#


Rajtam nem, de én már tizenévesen is megvettem a liberális szubkultúrákat.

De, akik bizonytalanok magukban politikailag, világnézetileg, azokat befolyásolhatják ezek a propagandák.És ezt akarják kihasználni ezek a propagandisták.


8#


Fogalmad sincs,hogy mi minden lehetséges egy budapesti gimnáziumban.

Abban az időben nem volt KLIK, az igazgatóknak jóval nagyobb hatalmuk volt, jóval lazábban voltak szabályozva.

2021. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

#13

Köztudottan magyar jobboldali fakenews gyárak általi "hírek".

2021. júl. 23. 13:58
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

15: ezt akarják kihasználni ezek a propagandisták.


A kormány?

2021. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
69%
Régen nem ilyenek voltak. Régen, 20-25 évvel ezelőtt pl. a középiskolában a fiúk között (kollégium) azokat hülyézték és b#zizták le, akik az átlagnál csendesebbek, vagy komolyabbak voltak, akik nem jártak fű alatt délutánonként piálni a kimenő alatt, akik szemében nem az volt a menő, hogy hány csajt kaptál már föl, stb.
2021. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

#15

Hagyjuk már, a magyar oktatás olyan, mint egy Wehrmacht kikepzőtábor, majd pont ott fognak megjelenni a liberális fertőzések. 🤣

2021. júl. 23. 14:00
 20/46 anonim ***** válasza:
48%
#14: Letöltheted pl a labrisz honlapjáról. NEM Bayerék írták....
2021. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!