Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan valaki tényleg...

Most komolyan valaki tényleg elhiszi azt, hogy a melegek beakarnak menni az iskolákba népszerűsíteni a nemátalakítást meg a melegeket? 🤣

Figyelt kérdés
Elég sokat jártam az iskolába, nem is rég végeztem, és szinte sose esett szó a melegekről, erre a Fidesz kitalálja, hogy az óvodák meg az iskolák környékén lesben állnak a melegek, hogy támadjanak. Az egész konteójuk nem is életképes. Még a leginkább baloldali igazgató sem menne bele abba, hogy a pénisszel rendelkező Marika bemenjen a suliba, és propagálja a nemátalakítást, vagy hogy Józsi meg Feri bemenjen a 12.A-ba, hogy elmondja milyen a melegszex. 🤣🤦‍♂️
2021. júl. 23. 13:42
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
52%

"Köztudottan magyar jobboldali fakenews gyárak általi "hírek"."


Feltételezni, hogy a 9gag vagy a Reddit a magyar jobboldal hatalmában van abszolút extrém kommunista propaganda. Komolyan azt hiszed, hogy a Tencent meg az egész kínai bagázs nem Micimackó, hanem Orbán irányítása alatt van? Azért nem kicsit durva...

2021. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
45%
Ez megelőző jelleggel van. Attól, hogy eddig nem így volt elég sok jel utal arra, hogy azt akarják, hogy így legyen. Ezt kell elkerülni.
2021. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 árokpart ***** válasza:
65%
Wehrmacht kiképzőtábor? Úgy, hogy már minden gyereknek mobilja van és gyakorlatilag szépen kell megkérni, hogy órán ne használja. Meg szinte bármilyen öltözékben járhat már bárki suliba meg alap az internet okostelefonon még órán is tudnak netezni ha akarnak. A tanárnak gyakorlatilag semmilyen fegyelmezési lehetősége sincsen az erősebbektől a gyengébbeket meg sem tudja védeni, mert nincsen eszköz a kezében. A szülönek van szinte mindig, mindenben igaza és a törvény is őt védi és nem a tanárt. Ha valaki bemegy beállva gyakorlatilag semmit nem tudnak tenni, mert a tanároknak sem hiányzik, hogy a hírneve romoljon az iskolának. Az iskolarendőrök meg már sokszor pajtásai a diákoknak. Hol élsz te kérdező, mert, hogy nem itt az biztos.
2021. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
48%
Mi 21 és 33 miért lettünk lepontozva? (21 és 18 voltam)
2021. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
75%

#34

Tipikus GYIK, ha megcáfolni/ellenérvelni nem tudnak, de nem tetszik nekik, amit írsz akkor lepontoznak.

2021. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
67%
Ill. a kérdező nem kérdezni akart valamit, csak egy troll.
2021. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

#36

Kérdezni akartam. Igaz, ti azt szeretitek, ha a vezéretek döntéseit senki sem kérdőjelezi meg.

2021. júl. 23. 15:40
 38/46 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, te nem tudsz szerintem külföldiül beszélni, olvasni, igaz? Írjál be angolul pár keresőkifejeztést arra, hogy LMBTQ tananyag, és csodálkozz, hogy mik jönnek ki óvodás és ált. isk. gyrekekre célozva.


kokrétan a Nickelodeon gyerekcsatorna is nyomatja az LMBTQ propagandát a pride hónapban.


Csak azért, mert te nem olvasol külföldiül, ezek még léteznek.

2021. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

#33

Nagyon el vagy tévedve. A legtöbb tanár kirakatja óra elején a telefont, a legkisebb megszólalásért képesek osztályfőnökit adni, inni sem lehet az órákon, illetve 10 perce van arra a gyereknek, hogy egyen, igyon, húgyozzon meg eltudjon jutni az iskola egyik végéből a másikba, ha nincs állandó terem.


Nagyon egyszerű gyűlölni a fiatalokat, de rá kellene jönni, hogy a ti generációtok nevelte fel a mait. Tükörbe kellene nézni néha.

2021. júl. 23. 15:44
 40/46 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, én nem vagyok fideszes, és azzal sem értek egyet, ahogy próbálják kezelni ezt az egészet, de ha ide is berobban ez a gyász, hogy az 5 éves gyereknek azt mondják, hogy nézd meg a nénit, és akkor rájön, hogy a néni olyan mint a bácsi, és hát akkor apu most néni vagy bácsi, és ő akkor most fiú vagy lány? Az a probléma, hogy abban a korban élünk, hogy tök mindegy milyen korcsosult, beteg gondolatai vannak az embernek, az interneten úgyis talál embereket, akikkel egyetértenek. Jobban terjed a hülyeség, mint a korona, és valóban nem ezt kéne nyomni, hogy milyen elfogadható, és normális az, hogy azt hiszed, hogy rossz testbe születtél, mert ez egy betegség. Nyugaton az összes lmbtq+ vagy mi az isten baloldali, és rengetegen köztük mentális beteg, és tudják, hogy a baloldalra lehet menni. Itthon is ez lesz szerintem, és ezért tartok ettől az egésztől. Én egyetértek azzal, hogy ezeket az embereket is el kell fogadni, és segítsük őket, de azzal már nagyon nem értek egyet, hogy ezt az egészet a torkunkon fogják lenyomni. Én inkább baloldali vagyok, mint jobb oldali, de azért szeretném azt, hogy ne manipulálják az erre fogékonyakat, és ne ez follyon a csapból, dehát politika... Most ez lesz az új probléma, most ez fog folyni mindenhonnan, sok ember lesz ideges, sokan fognak késztetést érezni, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy ezeket az embereket el kell tünteni, meg arra, hogy ezt az lmbtq mozgalmat dicsőíteni kell, és hogy milyen normális mentális betegnek lenni. Egyik sem jó, középút meg nem lesz a gyűlöletkeltés miatt.
2021. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!