Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum szavazók kimentek a...

Momentum szavazók kimentek a Pride-ra a párt felszólítására?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Van egy értelmi szint, ami fölött az ember nem azért megy ki a prájdra, mert adott párt szavazója. Tudom, ezt te még nem érted, de majd ha befejezed a 6., 7. osztályt majd képbe kerülsz a dologgal.


A prájdra azért mennek ki az emberek, mert jó buli, mert hihetetlenül színes forgatag, és azért áll ki, amit majd hatodikban tanultok: a szolidaitásért és a jogokért, valamint a szabadságért.

2021. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Igen, muszáj hergelni a népet az LMBTQ(P)+ hisztivel.
2021. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ők a törzsgárda.
2021. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
1. És van egy magasabb értelmi szint, aminek birtokában az ember csak méla undort érez, ha szóba kerül az a baromság.
2021. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
A jog, a szabadságosság sosem lehet méla undor tárgya. A másokért való kiállás sem. kedves 4-es.
2021. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Ott fogják riszálni az első sorban.
2021. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan,hogy "szabadságosság".

Szabadság van, és szabadosság.

A szabadság jó, a szabadosság rossz. A prájd a az utóbbi megtestesítője.

Ha esetleg gondban lennél a szó jelentésével:

"szabadosság (főnév)

Desire.jpg

1. Az erkölcsök megsértése; a szabadság palástja alá rejtett erkölcstelenség. Burkoltan tisztességtelen, illetlen, helytelen nemi viselkedés.


A fiataloknak nem engedik a szülők a szabadosságot. A szabadosság tragédiákhoz, tönkretett sorsokhoz vezet.



2. Féktelen kicsapongás; az észszerű szabályok rendszeres és szándékos áthágása.


A sztárok szabadossága nem jó példa a fiataloknak. A szabadosság nem a boldog élethez vezet.



Eredet [szabadosság < szabados + -ság (főnévképző)]"

2021. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Ott leszek. :)
2021. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

7

hiába magyarázod az ötösnek, ő annyira intelligens ember hogy ilyesmit mint a szavak jelentése nem kell ismernie. :D elég az hogy szereti a homokosakat, attól azonnal 180-as ugrik az iq. én is így szereztem 8 diplomát. elmondtam az egyetemen, hogy szeretem a melegeket, szeretem a kutyacicaembereket meg a cigányokat, azonnal mondta a tanszékvezető úr, hogy figyelj már Zsolti te annyira okos gyerek vagy, nem is kell bejárnod, megkapod mindenből az ötöst, tessék itt a diplomád is, megtiszteltetés volt hogy ide jártál, ha van kedved legyél az egyetem rektora, már ha ha megtisztelnél minket ezzel... tudjuk nem vagyunk a legjobb egyetemen, de azért mindent megtennénk hogy bizonyítsunk neked.

2021. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%
Persze nem fogadtam el, nehogy már csak valami nyamvadt kis mezei rektor legyek. :D Inkább nagy tudásomat arra használom fel, hogy a gyakorin elmondhassam hogy mennyivel több vagyok mint mások.
2021. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!