Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmentek a lehallgatási...

Elmentek a lehallgatási botrány miatti tüntetésre?

Figyelt kérdés

ÚVNP szervezésében lesz,

2021. július 31-én 12 órára demonstrációt szervez a budapesti Andrássy út 60. szám alá.



2021. júl. 24. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Részt veszek
Kihagyom
egyetértek vele, de nem megyek el
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Jesszusom, fantompártok, akiket végképp senki nem akar lehallgatni, ebbe kapaszkodnak, hogy lathatóvá váljanak?

Szánalom a köbön.

2021. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Kit érdekel, akinek van ideje engem lehallgatni és ezért még fizetést is kap állva megtapsolom, sőt. Abszolút nem érdekel, mintha lenne bármi titkolni valóm az állam elől, ha ennyire kíváncsiak a magánéletemre bekamerázom a házat és 0-24/7 élőben közvetítem.
2021. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
2# Komolyan fel sem fogod, hogy egy jogállamban ilyet nem lehet csinálni? Más országban az ilyen politikusok már akasztófán volnának. Itt meg kitérdekel, sőt engem meg is figyelhetnek. Komolyan meg áll az eszem.
2021. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha a Táncsis Radikális Balpárt szervezné, akkor lenne súlya és elmennék, de így...
2021. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Egy kamu botrány miatt minek tüntessen bárki ? :D ne röhögtess
2021. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Én elmennék csak azt nem tudom milyen feliratú transzparenseket vigyek.


"Engem ne hallgasson le a kormány!!! Csak az Unio tehesse meg!!!"

2021. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!