Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum egy LMBTQP párt?

A Momentum egy LMBTQP párt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 21:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
53%

#9: a 2/3-ot köszönhetitek a szétgarrymanderingelt választókörzeteknek, a megvett ukránoknak, cigányoknak, közmunkásoknak, és a 0-24-ben nyomott fasiszta propagandának. Mindig nagyjából annyi ember szavazott az ellenzékre is, mint a Fideszre.


Ettől függetlenül ez a rendszer valóban nem diktatúra, de egy jól működő demokráciának sem mondanám. A versengő autoriter rendszer, vagy a spanyol "democradura" kifejezések illenek rá talán leginkább.

2021. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
14%
Amikor válaszokat olvasok itt, csak reménykedem hogy a valóságban értelmesebbek az emberek....
2021. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
51%

#10: valóban, a Jobbikosok, illetve a Mi Hazánkosok is azok. Mára viszont már a Jobbik jóval kevésbé szélsőséges, mint a Fidesz.


Egyébként diplomás vagyok, na nem mintha számítana a mondanivalóm megítélésében.


Tudom, hogy mi az állampárt. Tudsz mondani olyan független intézményt ma Magyarországon, amire nincs ráhatása a Fidesznek, konkrétabban Orbán Viktornak? Ha jogász vagy, biztosan menni fog.

2021. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
35%
Az összes barátom értelmiségi s jobboldali..Igy 11-es engem megint nem tudsz bekategorizálni..Ez a baj veletek hogy lenézitek a jobboldalt..Sebaj..jön a 4.pofon..
2021. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
59%

"Éltem a szocializmusban"

Dehogy éltél, max kisgyerekként.


"a másik oldalon sajnos 10 éve nincs értelmes politizálás"

2/3-os kormánnyal és fideszes attitűddel milyen másik oldal?


"Jogászkent csak nevetek"

Én meg azon, hogy jogásznak tartod magad, mert megnéztél egy amerikai krimit.


"Diktatúrát választással nem lehetett sosem levaltani"

'89 mond valamit? Akkor születtél, mi?


"Kérdezd meg anyucit milyen volt Rákosi alatt"

Azt mondta, érzetre olyan, mint most.

2021. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
24%

"Tudom, hogy mi az állampárt. Tudsz mondani olyan független intézményt ma Magyarországon, amire nincs ráhatása a Fidesznek, konkrétabban Orbán Viktornak?"


444, hvg, BP polgármestere, nyugati fény, telex, BP Pride, Sziget fesztivál, stb..

2021. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
51%

#14: Tény, hogy a Fideszre való szavazási hajlandóság az iskolai végzettséggel és a keresettel fordítottan arányos. Ez nem azt jelenti, hogy sokdiplomás gazdag ember nem lehet fideszes, vagy 8 általánossal rendelkező minimálbéren tengődő nem lehet ellenzéki, de az arányok ezt mutatják.


Semmiféle jobboldalt nem nézek le, semmilyen problémám nincs azzal, ha valaki jobboldali beállítottságú, nagyon sok tisztességes jobboldali embert ismerek. Mondjuk az is igaz, hogy egyik sem szavaz már a Fideszre.


Abban az értelemben nem nézem le a Fideszt sem, hogy tudom, hogy minden gonoszság kitelik a fasiszta fajtátoktól, hogy hatalmon maradjatok, most aktuálisan éppen magyar állampolgárok, honfitársaitok egy csoportja ellen uszítotok (ami különösen érdekes állítólag hazaszerető, "patrióta", "nemzeti" pártként), de ez érzésem szerint csak egy gyenge bemelegítés a választások előtt, lesznek itt még durvább is, főleg, ha a belső használatra készült, nem publikált közvéleménykutatások azt mutatják majd, hogy vesztésre áll a fidesz.


Nagy az arc, aztán ha a jövő évi választást nem sikerül eléggé elcsalni, akkor tessék majd szépen elfogadni a vereséget, és ellenzékbe vonulni, nem balhézni, mint 2002-ben meg 2006-ban.

2021. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
51%

#16: Intézmény alatt nem újságokra meg a Pridera gondoltam, te szellemi fogyatékos.


Hanem például ilyenekre, hogy köztársasági elnök, nemzeti bank, bíróságok, alkotmánybíróság, állami számvevőszék, és még sorolhatnám.


Lóf@szt vagy te jogász, nem etetem tovább a troll fajtádat.

2021. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17%

"Tény, hogy a Fideszre való szavazási hajlandóság az iskolai végzettséggel és a keresettel fordítottan arányos"


Az hogy ezt te kitaláltad, az nem azt jelenti hogy autómatikusan tény lesz...


És "nem nézem le azt aki jobboldali", de közben jobboldali=fideszes?


Vagy a Mi hazánkkal már nincs gond?


De kérdezem, akkor az összefogás akkor annyival jobb? A jobbik-DK-Momentum majd vezetőképes lesz, mi?

2021. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
14%

18, a Nemzetbiztonsági intézményt szerinted ki elnököli?


Te fogyatékos...

2021. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!