Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A német egészségügyi rendszer...

A német egészségügyi rendszer sokkal jobb mint a magyar?

Figyelt kérdés

Nem olyan dolgokra gondolok, mint pl kórházak állapota, orvosi bérek, ... Olyan dolgokra gondolok, hogy van pl egy komplex, összetett súlyos betegséged, amit ki kell vizsgálni, és kezelni kell, hogy meggyógyuljon az illető. Nagyobb eséllyel gyógyul meg valaki Németország egy német kórházban, mint nálunk Magyarországon?


Azért tettem fel a kérdést, mert tapasztaltam több diagnosztikai vizsgálatnál Magyarországon, hogy nem állja a TB. Vagy egy új típusú kezelés nálunk nem is elérhető, ami a németeknél alap.


Korábban mindig azt hittem, hogy annyi a különbség Magyar és Német egészségügy között, hogy itt lepukkantak a kórházak, szar a kaja, bunkók az orvosok, ...


De sokmindent a Magyar TB nem áll ami Németországban elérhető. Tehát bármilyen betegséggel Németországban nagyobb eséllyel gyógyul meg az ember? Mit gondoltok?



2021. júl. 25. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A német egészségügyi rendszer sokkal jobb mint a magyar.
2021. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Általában ha valami német az már csak szar lehet"


ja azert is van tele az ország német termékekkel:DD

2021. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!