Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért gyűlölik az...

A magyarok miért gyűlölik az LMBTQP embereket?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam egy közvéleménykutatást, amely szerint még a baloldaliak többsége is egyetért Orbán lenyomó törvényével. Miért van ez a gyűlölet?

2021. júl. 25. 12:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

"A "P" pedig egy teljesen más dolog. Arra én is aztmondom,hogy irtani való férgek."


Más mentális betegekről is így vélekedsz, ahelyett hogy szakszerű segítséget kapnának, elkerülve egy tettlegességig fajuló bűncselekményt?

2021. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

pokfonegyszerű: ha valaki állandóan azt nyomatja neked, amiben más, mint te, nem unod meg előbb-utóbb?

Pl. a kollégámnak semmi érzéke a zenéhez, én meg gitározom. Ha minden nap a gitározásról beszélnék neki, megunná, nem? Na, ennyi az egész.

2021. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
77%
Az egész LGBT dolog erőltetve van, le van tömve az emberek torkán. Elfogadást akarnak, de közben vinnyognak, ha valaki azt merészeli mondani hogy nem érdekli ez az egész és pártatlan. Elkönyvelik mindenféle homofób emberi hulladéknak. Aztán énekeltek egyet arról hogy eljönnek a gyerekekért és "toleránssá és kedvessé" teszik őket. Ebből lett is nemkicsi és JOGOS felháborodás, de a sok barom az LGBT közösségből megpróbálja viccnek meg szatírának beállítani. Meg még büszkék is arra a szennyre. Ott fogyott el a béketűrésem feléjük, annál a dalnál. Elfogadást akarnak, de közben mást se csinálnak csak percről percre növelik a fal magasságát, ami csak jobban elidegeníti őket. Arról már nem is beszélve, hogy a többségükkel nincs olyan hogy értelmesen megbeszélni valamit, benyög valami felsőbbrendűsködő szöveget és le is tiltott.
2021. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!