Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért gyűlölik az...

A magyarok miért gyűlölik az LMBTQP embereket?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam egy közvéleménykutatást, amely szerint még a baloldaliak többsége is egyetért Orbán lenyomó törvényével. Miért van ez a gyűlölet?

2021. júl. 25. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Túlságosan nyomulnak,a szexualitás magánügy,nem kell a nyilvánosság elé tárni.
2021. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
88%
Milyen közvéleménykutatás? Linkeled?
2021. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

nemhinném, hogy gyűlölet, csak sokan unják, hogy a csapból is ez folyik, és már unalmas

én is néha úgy érzem, hogy szándékos provokációba ment át ez az egész

azt meg túlzásnak tartom, hogy az ovodás gyerekeknek melegekről szóló mesét olvossanak fel, és mittudom én milyen transz vagy valamilyen emberek látogassanak az ovódákba

az lenne a legjobb, ha mind 2 fél békénhagyná egymást, a heterók is kicsit lehetnének elnézőbbek, és pár melegnek se kéne olyanokat kiirogatni ide, hogy vesszenek a homofób heterók, csak azért írtam ezt, mert a napokban olvastam ilyen kommentet, amit pár meleg srác írt ide ki hozzászólásként

lényegében én nem utálom őket, csak már unalmasnak tartom, és átment egyfajta hisztibe a részükről

2021. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Olcsó provokatív fideszes kérdés. Odarakta a P-t, mintha a melegek támogatnák a pedofíliát. Gáz vagy.
2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
57%
Milyen lenyomó törvény? Nem mehetnek óvodákba és iskolákba gyerekeknek jópofizni. Ez mióta elnyomás vagy jogfosztás? Na ezért nem szeretnek titeket az emberek, mert a semmire veritek magatokat. Büszkék vagytok a nemi identitásotokra, mert mást nem tudtok letenni az asztalra, ekörül forog minden gondolatotok, és elvárjátok, hogy mindenki más is annak örüljön, hogy ti "mások" vagytok. Nyugodjatok le, senkit nem érdekel, hogy mit csináltok a hálószobátokban.
2021. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Én nem gyűlölöm őket, csak már egy kicsit uncsi, hogy a csapból is ez folyik. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy az intimitást mindenki hagyja meg a négy falon belülre, akár LMBTQP, akár hetero. F
2021. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Viktor Vikátorovovics Viktorics Traktorovics amíg nem korbácsolta fel a kedélyeket, addig mondhatni nyugi volt e téren, ezután valami pulzálás kezdett megjelenni, de úgy gondolom, hogy ezzel most Viktor Vikàtorovics Traktorovics mellélőtt szerencsére, mert egy orosz, fehérorosz, lengyel gondolkodásmódhoz viszonyítva nincs akkora feszkó e téren, szerencsére.
2021. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Lenyomó tgörvény? Mégis mit, kit nyom le, hogyan, hova? Ezt kifejthetné végre valaki. Nem lehet mutogatni szexvideókat annyit és annyifélét, hú, de kár!
2021. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
A 4. rátapintott a lényegre. Kár, hogy csak neki tűnt fel...
2021. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
60%
Nekem mindegy mit csinálnak,de tényleg túl van tolva a történet szerintem is. Inkább csak unalmas,mintsem gyűlöletre méltó. Sokan meg alapból,áldozatnak állítják be magukat,de vonulgatni persze ugye kell.
2021. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!