Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szinte lehetetlen...

Miért szinte lehetetlen rendesen, civilizáltan megvitatni bármiféle politikai témát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehetetlen.
2021. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A politikusok sem tudnak normálisan civilizált emberek módjára megbeszélni dolgokat pl az egyik a hatalmát félti, a másik a hatalomra vágyik
2021. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a szavazók nagy része fanatikusan elfogult, ha a kedvenc politikusa késsel szurkálná, akkor is az ő pártjára szavazna. Ezeket az embereket nem tudod meggyőzni semmiről, ezeket hívják stabil szavazótábornak.
2021. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki a vitapartner, azért néha előfordul.
2021. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert mindenki ért hozzá, de nem 100%-ban, hanem csak cseppet, és ez a sok csepp tétel nem tud összeadódni egy értelmes egészbe.
2021. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyűlölködők, gyűlöletkeltők mindig, mindenütt ott vannak és csak akkor érzik magukat kiteljesedve, ha másokkal szemétkedhetnek, - többnyire nincs is valós érvük, egyszerűen csak jól esik mások után rúgniuk.
2021. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6#+: 200 esetből egyszer jártam úgy, hogy itt kommunikáltam egy velem teljesen ellentétes felfogásban gondolkodó Emberrel - politikai vonalon - és bár a kommunikáció végére sem értettünk egyet, békével nyugiban, kulturált stílusban zártuk le a kommunikációt. Szerintem rajtam kívül sokan mások is tágra nyílt szemekkel olvasták akkor, hogy van ilyen. Azonban ez tényleg nagyon ritka!
2021. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 molnarmarcell21 ***** válasza:

Identitáspolitika zajlik, az pedig alapvetően értékrend kérdése, amit nagyon nehéz megváltoztatni.


Pl. a szociálpolitikát tárgyilagosan lehetne elemezni és úgy alakítani, hogy a lehető legoptimálisabb legyen, ehhez képest sem az MSZP, sem a Fidesz nem észérvek mentén alakította ki, hanem identitáspolitikai kérdést csinált belőle, tök mindegy, ki szegény, ki gazdag.

2021. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!