Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te vezető politikus lennél,...

Ha te vezető politikus lennél, lopnál e közpénzt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%
Mint a szél!
2021. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom. Állítólag az alkalom szüli a tolvajt. Másrészt nemigen szorulnék a lopásra olyan beosztásban. De a négy osztályt végzett Rostás stabil vagyok Kolompár nyílván adott esetben rászorul a tyúklopásra; ezt nevezzük megélhetési bűnözésnek.


Az nem lopás,amit csináltak 30 éve a politikusok a szó nem fedi le teljesen. Persze lopás, de mégsem az a szó szoros értelmében. Vegytiszta hazaárulás, amit ezek csináltak, és persze titkosították 2085- ig pl. Az olajügyeket. Biztosak lehetünk benne, hogy mind 30 éve egy hazaáruló féreg.

2021. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

valószínúleg nem, mert még talált szatyrot is leadtam a boltban, pedig a pénztárcából kilógott a pénz (csak azért néztem bele, hogy van-e benne irat)


aztán ha oda kerülnék már lehet, hogy változna helyzet, de ha lopnék is nem aludnék nyugodtan .

2021. júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!