Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rusvai szerint ősztől jön...

Rusvai szerint ősztől jön újra a kötelező közterületi maszkviselés, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Ma reggel beszélt a Kossuth Rádióban, és nem mondta, hogy csak az oltatlanokra fog vonatkozni. Mivel ő tudtommal benne van a kormány COVID csapatában, szerintem lényeges, hogy miket nyilatkozik.

2021. júl. 26. 08:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Hát, eddigi is lehetett vélelmezni, hogy szept.-okt.-ban lesz a negyedik hullám, Rusvai nyilatkozata csak megerősíti a gyanút.
2021. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Tudatában vannak ezek a nyilatkozók, hogy tulajdonképpen antiwaxer kampányt folytatnak? "Mi a fenének oltassam magam, ha rám is vonatkozni fognak a korlátozások?"


Én is hallottam a kérdéses interjút munkába buszozva, és nem győzte hangsúlyozni, hogy az oltottak is megfertőződhetnek. Igen, lesz egy kis náthájuk, ami belesimul a többi őszi/téli felső légúti "gethák" közé. Ebből megint azt szűri le az egyszeri rádióhallgató, hogy "minek oltassam magam, ha utána is megfertőződök?".


De azt ne felejtsük el, hogy jövő tavasszal választások lesznek és nagyon viszgázni kell a népszerűtlen intézkedésekkel.


Boltban, tömegközlekedésben visszajön a maszkviselés? Jó, azt el ehet viselni. De hogy közterületen? Mentőben is ütném azt, aki először kitalálta ezt Európában.

2021. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Teszek rá, csak ott teszem fel ahol elkerülhetetlen, de ott is fordítva, hogy elálljon az orromtól.
2021. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekel
2021. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Mit gondolok, remélem csak zárt térben lesz kötelező, de persze jobb lenne ha ott sem.
2021. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Engem nem érdekel én megtettem a kötelességemet 2x be vagyok oltva,a többi ember meg nem érdekel,az oltatlanok meg főleg nem.Ha szeretnének Kóházba kerülni,vagy meghalni az legyen az ő problémájuk.
2021. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem hisztizel persze még örülsz is neki hogy feleslegesen vegzálnak🤣

2021. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

"Ha szeretnének Kóházba kerülni,vagy meghalni az legyen az ő problémájuk."


Jelen állás szerint nem mi kaphatunk például szívizomgyulladást, és nem nekünk borulhat meg a hormonháztartásunk. De azért folytasd csak nyugodtan.

2021. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

14 hogy osztogatja a névjegyeit. Észrevettétek, hogy mindig a fogyatékosok fogyatékosoznak mindenkit, hogy ezáltal saját butaságukat leplezzék?


“ Én be vagyok oltva”


Téged már születésed után beoltottak gondolkodás és jó modor ellen. :)

2021. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű volt, mert majd jól lélegeztetőgépre kerülünk!!!4!4!4
2021. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!