Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetetlen küldetés? Mondj...

Lehetetlen küldetés? Mondj valami pozitívat a következő politikusokról!

Figyelt kérdés

Lehetne legalább egyszer olyan, hogy nem gyűlölködünk? Minden egyes kérdés tele van gyűlölettel. Politikai nézeteket figyelmen kívül hagyva, senkit sem becsmérelve tudnál legalább egy pozitív dolgot mondani a következő politikusokról?


Dobrev Klára - Intelligens, megbecsült nő az Unióban. Szimpatikus benne az, hogy mindig tisztelettel beszél még a Fidesz szimpatizánsokkal is. Egyszer sem emelte fel a hangját, még akkor sem amikor egy fideszes megkérdőjelezte a magyarságát.


Karácsony Gergely - Tetszik benne, hogy még ha kicsit túlságosan is, de védi a környezetet.


Fekete-Győr András - Az egyik legkedveltebb politikusból a legkevésbé kedvelt politikussá vált a nézetei miatt. Tisztelem azért, hogy tele van negatív kommentekkel mégis kiáll az elképzelései mellett, nem hátrál meg. Ilyen egy igazi politikus. Nem vált hirtelen oldalt csak mert az emberek többségének nem szimpatikus amiben hisz.


Orbán Viktor - Nagyon sok mindennel nem értek egyet vele, de szimpatikusnak találom azt, hogy támogatja a fiatal családokat. Mellékesen hozzátenném, hogy szerintem jól kezelte a vírushelyzetet is.


Jakab Péter - Nagyon jó a beszélőkéje, ezáltal sok emberhez eljut a mondanivalója. Minden egyes beszéde emlékezetes.


Márki Zay Péter - Nagyon intelligens politikus. Nem véletlen az, hogy Hódmezővásárhelyen szinte mindenki maximálisan meg van elégedve vele.


2021. júl. 26. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Klári állítólag megígérte az alapjövedelmet, jól tudom?
2021. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Karácsony a környezetvédelemben otthon van,kerékpárutak.
2021. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Dobrev: Van vezetési tapasztalata

Karigeri: Tett gesztusokat a másik tábor felé (pl. Tarlóst kinevezte díszpolgárnak)

FeGyőr: Legalább az ő bagázsa nem Tóth Csabát támogatja Zuglóban

Orbi: Tudja, mit akarnak hallani az emberek

Jakab Péter: Karakán

MZP: Hitelesebben konzervatív, mint akármelyik fideszes

2021. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Karigeri tényleg otthon van a környezetvédelemben, mivel nincs jogsija. Így aztán sofőr furikázza mindenhová. Ha pedig angolul kellene megszólalni, Szíjjártó Péterre van szorulva, ő tolmácsol. A hírhedt Facebookos szófosásait pedig Gál J. Zoltán írja helyette, mert ő diszlexiás...

(Amúgy rendes tőled, kérdező, hogy 5 ellenzéki agyondicsérése közben azért beiktattál egy Orbán-elismerést is. Gondolom, te is érzed, hogy Orbán egyedül több sikerpontot tud felmutatni, mint a másik 5 együttvéve, így ezt az aránytalanságot elnézem neked.) :)

2021. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén mondom nagyon megerőltettem magam, az általad leírt politikusokról, de úgy alapból a Fideszes és az Ellenzéki-összefogásban lévő politikusokról is rossz véleményen vagyok.


Dobrev Klára - Talán ő ellene megy a legkevésbé lejárató kampány a Fidesz részéről, viszont ettől függetlenül se jót, se rosszat nem tudok róla mondani, mert nem követem. De ha feltétlenül kell mondanom róla pozitív tulajdonságot akkor az a türelmessége.


Karácsony Gergely - Nekem az a félig-meddig introvertált típusnak tűnik, habár inkább a közömbösséget sugározza számomra, mivel ha törik ha szakad megvalósítja a maga módján a fejlesztéseket. A bicikliutaknak én kifejezetten örültem, a Clark Ádám-térrel viszont kiábrándított. Mindenesetre az hogy zöld politikus és létre tudott hozni egy alternatív koncepciót a klímaprogram megvalósítására azzal hogy legalább a kerékpárosoknak teret adott mindenképpen pozitívum. Pozitív tulajdonsága pedig a kreativitása (talán).


Fekete-Győr András - Róla abszolút nincs pozitív véleményem, "az" interjúja után alkalmatlannak tartom pártvezetésre. Na jó, az pozitív benne hogy nyitott gondolkodású.


Orbán Viktor - Pozitív tulajdonsága hogy (ha minden igaz) hívő ember, ezen kívül róla vagyok a legrosszabb véleménnyel az hogy Magyarországot sport-nagyhatalommá akarja tenni teljesen nonszensz, az oligarchákról és a korrupcióról már ne is beszéljünk, persze vannak dolgok amikben egyetértek a kormányával, de ha így haladunk megfogjuk szívni.


Jakab Péter - szókimondó és ezt jó értelemben mondom, viszont az elmúlt 3 hónapban nagyot csalódtam benne, eddig a szegények szócsövének tartottam, de a stílusa miatt leírta magát. Ahogy viselkedik az nem Országházba illő, de azért Kövér László is kitett magáért. Ha egy kicsit visszább venne az arcából szimpatikus lenne.


Márki Zay Péter - Számomra ő tipikusan az a megmondó ember, hátradőlve beszél, elkényelmesedve, viszont van is rá oka. Őt tartom az ellenzéki-összefogásból a legintelligensebbnek és ahogy a kérdező is írja vele nem hiába elégedettek Hódmezővásárhelyen. Szerintem több ilyen politikus kéne, bár kissé nárcisztikus a viselkedése.


Még írok párat:

Dr. Pálinkás József - Ha nagyobb támogatottsága lenne én bíz Isten rászavaznék, sokszor olvastam a gondolatait vagy néztem videókat róla, ő az a politikus akivel egyet tudnék érteni, ő egy nyugodt vérmérsékletű nyitott gondolkodású politikus. Ami egyedül nem tetszik benne hogy az euró bevezetését nagyon nyomja.


Tordai Bence - Őt csak azért említem, mert ma láttam egy ATV-s interjút vele (egyenes beszéd) és ahhoz képest hogy utálom (mert ő sem politikushoz méltón viselkedik általában) nagyon érdekes dolgokról beszélt, sőt javult róla a véleményem. Neki az a pozitív tulajdonsága hogy képes változni.


Toroczkai László - Mivel úgy néz ki be fognak jutni az Országgyűlésbe és mivel én is szeretném ha bekerülnének így nem akarom kihagyni ezt a pár gondolatot. Alapvetően személyiségileg Jakab Péterhez tudnám hasonlítani, viszont Toroczkai beszédei esetén mindig megvalósul a kölcsönös tisztelet és ez az első lépés a jó benyomás felé. A párt programjaival nem feltétlen értek egyet, de az Országgyűlésben mindenképpen ott van a helyük. Ő az a politikus aki képes utánajárni a dolgoknak, kompromisszum képes és ő is nyitott gondolkodású (tudom sokan rossz véleménnyel vannak róla, de legyetek Ti is nyitottak és nézetek meg tőle pár videót).

2021. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es!

Gratulálok, hogy még ilyen posztnál sem tudtad megállni, hogy ne írd ki magadból a felgyülemlett sz*rságaidat. Ez már a te szegénységi bizonyítványod. Mellékesen hozzátenném, hogy azért írtam erről a 6 politikusról, mert jelenleg az Összefogásnak és a Fidesznek van csak egyedül esélye a győzelemre. Na de inkább hagyjuk is az olyan emberekre, mint te felesleges pazarolni még a betűket is. Normális ember ilyenkor nem ír ilyeneket, mint te. Érdekes, hogy a másik 3 kommentelő mind megtudta állni sértegetés nélkül, de ez tényleg a te szegénységi bizonyítványod.

2021. júl. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!