Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal régen a dolgozó...

A baloldal régen a dolgozó emberekről, a szakszervezetekről és az osztályharcról szólt, manapság meg már a melegekről és a transzneműekről?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 11:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30!


Tudod, ha valakinek ekkora pofája van, mint neked, annak nem illik hibáznia.

De te olyan hülye vagy, hogy az én elgépelésemet már helyesírási hibának nevezed.


"Másrészt meg, én azon a szinten válaszolok, ahogy nekem írtak, szóval most belekötni abban, hogy tényeket mondok rólad, elég röhejes."


Te még azzal sem vagy tisztában, hogy mit nevezünk ténynek.

Segítek: Az alaptalan személyeskedés nem tény.

Az tény, hogy az alaptalan személyeskedéseidet próbálod tényként előadni.

És az is tény, hogy aki ilyet tesz, az buta.


Valamit abban is tévedsz, hogy "én azon a szinten válaszolok, ahogy nekem írtak, szóval most belekötni abban".


Nem. Te azon a szinten válaszolsz, amire képes vagy.

Te vagy az, aki a másikat azonnal lehülyézi, mert annyira bizonytalan vagy, hogy így próbálsz magadnak tekintélyt teremteni. De ez csak a nagyon butáknál működik.


"És erre az egyetlen bizonyíték, amit sikerült felmutatnod egy hibás adat. Szép munka."

Egyrészt nem hibás az adat, még akkor sem, ha ezt te azt álmodod.

És én legalább írtam valami konkrétumot. Felhívnám a figyelmedet, hogy te eddig egyetlen ilyet sem írtál. A legelső állításodat sem támásztottad alá még semmivel sem. Ha ezt megteszed, akkor válaszolok a továbbiakra, de foglak tovább etetni.


"De ezt hogy felfogd megint az kellene, hogy értsd hozzá egy minimálisan."


Felfogtam, amit írtál. Hülyeségeket. Megint ténykét adod elő a hülyeségeidet és persze mindenki hülyes, aki nem ért egyet veled. A legelső "tényedet" támaszd alá érvekkel, adatokkal, akkor majd fogok reagálni.

Ha csak a lehülyézést és a mellépofázást folytatod, akkor elköszönök.

2021. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31

"Tudod, ha valakinek ekkora pofája van, mint neked, annak nem illik hibáznia."

Nincs nagy pofám. A kommentjeid tartalma egyértelműsítette, hogy feletted állok szellemileg.

Erről nem tehetek, csak te.


"De te olyan hülye vagy, hogy az én elgépelésemet már helyesírási hibának nevezed."

Huhh, kicsit se szánalmas, miközben pont mondtam, hogy azt a stílust hasnzálom, amit te is, így most kb. magadnak szóltál be. :DDD


"Segítek: Az alaptalan személyeskedés nem tény.

Az tény, hogy az alaptalan személyeskedéseidet próbálod tényként előadni."

Az alaptalan személyeskedés az nem tény, ez igaz, de ez nem alaptalan.

A kommentjeid tartalma a szellemi képességedet tükrözi, ami alapján elég jól be lehet lőni, hogy mennyire vagy értelmes, és az látszik, hogy semennyire.

Emiatt nem nekem kéne beszólogatnod, mint egy óvodás, hanem mondjuk ovlasnod kéne egy könyvet, hogy kezdj az ostobaságoddal valamit.


"Nem. Te azon a szinten válaszolsz, amire képes vagy."

Ez pl. hazugságnak hívják.

Látható, hog az első kommentem nem ilyen stílusban volt. Ez egyértelmű, mivel te sem ilyen stílusban írtál.

Vagyis tény, hogy tudok máshogy is írni, ebből pedig látszik, hogy még hazudsz.

Látdo, mondtam, hogy te bizonyítod a kommentjeiddel a kijelentéseimet, pl. ezzel a hazudozással azt bizonyítottad, hogy gerinctelen vagy. :)


"Te vagy az, aki a másikat azonnal lehülyézi"

Nem hülyéztelek le azonnal. :)

Megint hazudsz, kis gerinctelenke. :DDD


"És én legalább írtam valami konkrétumot. Felhívnám a figyelmedet, hogy te eddig egyetlen ilyet sem írtál."

És megjött a jól ismert terelés is. :DDD

Amúgy ez megint hazugság, mert én írtam konkrétumokat, az általad felhozott állításokba mentem bele pont.

De ahogy fentebb is írtam, látszik, hogy a szövegértésed rossz.


" A legelső állításodat sem támásztottad alá még semmivel sem."

Amúgy tessék, még egy ostobaság.

Egy vitában annak kell először bizonyítékot hoznia, aki ELŐSZÖR állít.

Az én kommentem a tiedre volt válasz, te állítottál először, persze bizonyítékot azóta sem hoztál. Volt két pont, amire rámutattál, de azokat meg azonnal cáfoltam.

Amikor erre rájöttél, akkor elkezdtél terelni, mint egy óvodás.


"Felfogtam, amit írtál. Hülyeségeket."

Láthatóan nem, mert akkor nem hazudtál volna most is orrba-szájba. :)


"Ha csak a lehülyézést és a mellépofázást folytatod, akkor elköszönök."

Mindig akként fogod kezelni, mivel az érveimet nem tudod cáfolni. :)

2021. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32!


További jó önfényezést... akarom mondani önégetést! :D


Az első mondatot elárulta, hogy semmit sem fejlődtél, pedig ahol te állsz, ott még nagyon meredek tud lenni a fejlődési görbe.

2021. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33

Érthetó, nem tudsz cáfolni, ezért inkább terelsz megint. :)

Nagyon cuki és kicsit sem égő. :DDD

Majd ha lesznek érveid, akkor gyere vissza. :)

2021. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!