Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz itt nagy kormányváltás...

Lesz itt nagy kormányváltás 2022-ben? Sem a melegek, sem a pegazusok nem érdekeltek senkit.

Figyelt kérdés

A 30 ezres pride bár nem tudom az eddigiekhez képest mennyi, azért fontos ügyeknél ennél többen is össze szoktak gyűlni, pedig most lett volna rá apropó, ha ez bárkit komolyan érdekelt volna. A 80 fős ellennáci tábortól legalább megvolt a kötelező rettegés. A pegazus meneten eközben kőkemény ezer fő gyűlt összesen össze.

Csak én érzem úgy, hogy ez kevés lesz az ellenzéknek?



2021. júl. 27. 12:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudtam, hogy a kormánnyal szembeni elégedetlenséget a tüntetésen résztvevők számában mérik. És mi a mértékegysége? Elégedetlenség/fő?

Nagyon sokan vagyunk, akik valamilyen okból kifolyólag nem megyünk el tüntetni. Én személy szerint nem látom túl sok értelmét, ráadásul elég messze élek a fővárostól. Ettől függetlenül biztos lehetsz benne, hogy az ellenzéki összefogásra fogjuk húzni az x-et.

Javaslom, olvasgasd inkább a [link] oldalt, abból valamivel valósághűbb képet kapsz, mint a tüntetésen résztvevők számából.

2021. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

21: a Medián, amelyik a legutóbbi választáson a legpontosabb eredményt hozta és az egyetlen olyan kutató, ami valószínűsíthetően nincs bekötve egy párthoz sem, 6%-os különbséget mér a Fidesz javára.

Egyébként nem tudom miért ne lenne mérhető az elérgedetlenség részvevőszámban, ha nekem valami nem tetszik, annak hangot adok.

Viszonyításképpen a rabszolgatörvénynél 40-50 közötti tömegek gyűltek össze, töntetéssorozat volt, mégsem változott semmi, sőt még maradt is a Fidesz.

Akkor a mostani számokból te mit vársz?

2021. júl. 27. 18:49
 23/42 anonim ***** válasza:
58%
Simán győz a Fidesz. Igaz,nem kètharmaddal.
2021. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az a véleményem hogy az ellenzéki összefosás akkor tudná csak legyőzni a fideszt ha tényleg 100%-osan összetudnak fogni. Ez 2018-ban nem sikerült és szerintem jövőre sem fog főleg hogy most korrupciós botrányok vannak ott. Meg aki élt 15 évvel ezelőtt azt az embert semelyik média nem tudja félrevezetni ő azt nézi hogy akkor és most mennyire vastag a pénztárcája. Meg ha a jó isten velünk van akkor nemzeti kormány fog győzni és nem olyan aki a külföldi nagy hatalmaknak fillérekért képes lenne az országot elárverezni!
2021. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
32%
A jó isten csak a fideszt imádja, a pápa meg a sátán.
2021. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
24: Viktor urunk és királyunk tökéletesen érzi azt, hogy hogyan lehet ezeket a marhákat megosztani, lásd pedofiltörvény.
2021. aug. 1. 18:44
 27/42 anonim válasza:
0%
Amúgy a fidesz meleg kampánya állítólag nem is ért semmit, az ország azt hiszem 70%-ka ellenzi a melegek diszkriminációját, szóval szerintem van esély az ellenzék nyereségére
2021. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

27 - mindig úgy érdekelne, hogy ezek az "állítólag" és "azt hiszem" számok hogyan jönnek ki.

Én is azt gondolom, hogy a nagyobb részünk elfogadó, de ez még nem jelenti azt, hogy csak a melegkérdés miatt képesek leszünk átszavazni az ellenzékre. Szerintem senkit nem érdekel az egész annyira, hogy ténylegesen tegyen is valamit a szavak szintjén túl, annál is inkább, mert nekem pl. a nagyon elfogadó ismerőseim is többen egyetértenek abban, hogy a köevteléseiknek soha nincs vége.

2021. aug. 3. 03:20
 29/42 anonim válasza:
56%
A kapmánytól fog függeni hogy 2/3 lesz, vagy sem. De elképzelhetetlennek tartom hogy a nagy ellenzéki összefogás nyerjen.
2021. aug. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
33%
Év elején a fide$z még összedob egy zsíros csomagot a családosoknak, meg a nyuggereknek, aztán szépen meglesz a 2/3-ad megint. Esetleg bukják a 2/3-ot de simán kormányt alapítanak a jobbikkal. Ne tartom valószínűnek, hogy ez a szedetvedett ellenzék élükön Gyurcsányékkal behúznák a választásokat, és ha igen akkor se biztos, hogy az olyan jó lenne.
2021. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!