Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cake Olivio-t azért jutatták...

Cake Olivio-t azért jutatták be a parlamentbe hogy az EU ne tudhassa lerasszistázni a magyar kormányt?

Figyelt kérdés

Egy Momentum-os ismerősöm szerint emiatt kellett a parlamentbe egy színesbőrű képviselő hogy ne látszódjon hogy csak a fehéreknek vannak politikai jogai Magyarországon.


Mennyire igaz ez az állítás?


2021. júl. 27. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a kimondhatatlan nevű idegen? Mit keres nálunk a parlamentben egy migráns?
2021. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Kocsis-Cake Olivio nem is kormánypárti, hanem Párbeszédes politikus, így a kormányban sincs benne. De mivel gondolom az országgyűlésre gondoltál, szerintem nem ezért jutott be, hanem mert a párt őt választotta Karácsony helyére (hogy miért őt, azt nem tudom, de nem hinném, hogy a bőrszíne/származása miatt).
2021. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
#1: Olivio Magyarországon született, az apja külföldi származású
2021. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező

Kocsis-Cake Olivio nem fideszes vagy kdnp-s képviselő. a parlamentbe azok juttatták be, akik Karácsony Gergely helyett őt tették be az mszp-p listáról a parlamentbe, miközben a 99. helyen szerepelt, a listán előtte levő másik 70 ember helyett. A kérdésedet címezd Karácsony Gergelynek vagy a párbeszédnek és az mszp-nek, ők döntöttek róla!

2021. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam a kérdést. A magyar parlamenti képviselőkre gondoltam, nem a fideszes kormányra.
2021. júl. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!