Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ emberek építik vagy...

Az LMBTQ emberek építik vagy bomlasztják a magyar nemzetet?

Figyelt kérdés

Szerintem tulajdonképpen sok szempontból építik, mert rengeteg értékes ember lehet köztük, akik hasznos tagjai a társadalomnak munkahelyeken, kulturális rendezvényeken, stb.

Más szempontból viszont ez a magamutogatósdi szerintem csak bomlaszt, mert olyasmiért várnák el a társadalom elismérését, amiért tulajdonképpen nem kellene. Azok a megnyilvánulások, amik a Pride-on vannak, engem őszintén szólva taszítanak és nehezemre esik, hogy tudatosítsam magamban ez nem fedi le az egész fogalomkört.

A magyarságnak stabilabb családokra, közösségekre volna szüksége, ha jövöképes akar lenni, ebben ezt az egész mozgalmat én nem igazán tudom hova tenni.



2021. júl. 27. 09:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%
Bomlasztják
2021. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
Bomlasztják
2021. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Egy ember hasznosságának semmi köze ahhoz, hogy meleg-e vagy sem.
2021. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
A pride magamutogatói bomlasztják, ha nem hirdetik a melegségüket, hanem munkával, feltalálásokkal, felfedezésekkel gazdagítják a magyarságot, akkor építik.
2021. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

4-es!

Ezt úgy mondod, mintha a melegek nem dolgoznának, vagy mintha a Fideszesek feltalálnának, felfedeznének valamit.

Neked volt már azon kívül más felfedezésed, hogy finom a krumpli?

2021. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%
A felvonulás, erőltetése bomlasztja. A meleg(leszbi, biszex, aszex) viszont ugyan úgy építik, nem lesznek kevésbé fontosak mert nem heterok. A provokátorokkal van gond, illetve a drag queeneket sem tudom hasznosnak tekinteni(bocsi, ez van)
2021. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Erősen bomlasztják. Egy meleg ember rendkívüli károssággal bír a közösségre.
2021. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy 3-mas is írta az, hogy valaki építi vagy bomlasztja-e a társadalmat és, hogy meleg semmi köze egymáshoz. Csak hogy 2-t említsek Kulka János és Alföldi Róbert nem bomlasztják a társadalmat. Persze, az LMBTQ-mozgalomnak is vannak szélsőségei, de ez minden eszmében/mozgalomban van.
2021. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 molnarmarcell21 ***** válasza:
59%
A melegek is a társadalom részei. Értelemszerűen az bomlasztja a társadalmat, aki egyes társadalmi csoportokat ki akar zárni a társadalomból, nem pedig azok, akik jobban integrálni, nem?
2021. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 steven95 ***** válasza:
64%

Társadalmi elismerés???

Alapvető emberi jogok!


A felfogásod is ott lehetne a felsoroltak között, hogy mi bomlasztja a magyar társadalmat.

2021. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!