Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztok a Fideszre?...

Miért szavaztok a Fideszre? Ennél a kérdésnél hasznos válaszokat várok. Olyan érveket írjatok, amik a Fidesz MELLETT szólnak! Az alábbiakat ne írjátok!

Figyelt kérdés

- Mert ölbe tett kézzel nézi, ahogy az idegen érdekeket képviselő MSZP-SZDSZ galeri egymás után csalja el a választásokat


- Mert 2006-ban megelégedett a szavakkal


- Mert az izraeli Likud testvérpártja


- Mert nem ítéli el az izraeli agressziót Gázában


- Mert Mikola István is érintve volt a kórház privatizációban


- Mert Szabó György izraeli állampolgár, a Fidesz parlamenti képviselője nem ítéli el a gázai mészárlást


- Mert Hankiss Ágnes fideszes EP-jelölt szavazatával választották meg az SZDSZ-MSZP jelöltjét a Magyar Rádió élére


- Mert a Fidesz önkormányzati szinten sem képes távol tartani magát a korrupciós és telekspekulációs ügyektől, miközben Orbán Viktor Ronald S. Lauderrel, a sukorói beruházóval találkozgat titokban


- Mert folyamatosan szélsőségesezi a tőle jobbra lévőket, de azért a szavazataikat köszöni szépen, elfogadja


- Mert nem szélsőségesezi folyamatosan a magyarellenes és valóban szélsőséges (lmp-t) SZDSZ-t


- Mert hagyta, hogy Gyurcsány kimagyarázza az őszödi beszédet, ­ megmagyarázza a megmagyarázhatatlant


- Mert képtelen volt egységesen NEM-et nyomni a szocik költségvetésére


- Mert elmulasztotta a kommunisták elszámoltatását


- Mert elmulasztotta a kommunista nómenklatúra kipenderítését az önkormányzatok hivatalaiból


- Mert eladta a rendszerváltást


- Mert nem tesz semmit a cigánybűnözés ellen, sőt, az MSZP-hez hasonlóan hasznot húz a leszakadó rétegek nyomorából


- Mert a fideszes képviselők képtelenek arra, hogy sorsdöntő kérdéseknél mindannyian jelen legyenek a Parlamentben


- Mert annyira kiváló szabadkőművesek, hogy olvasatlanul írták alá a lisszaboni szerződést


- Mert Orbán Viktor két pofont ígért be a Magyar Gárdának


2010. aug. 28. 14:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%
azért szavazok, mert fizettek érte :) de erről pszt! D:
2010. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%
[link] barikád ból van kimásolva az egész :)
2010. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%
Nyiss szemeket föl, szájakat kussoltasd be! A paranoia uralkodik helyettem, de egyszer óriás leszek!
2010. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

16:12

Ez vicces :D Ezzel nekem az derült ki, hogy: "én azért nem szavaztam rá, mert más azt mondta!". Saját gondolatai, tapasztalatai már nincsenek. Saját gondolkodás? Ó, minek. Nem azzal van a b

2010. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
*nem azzal van a baj hogy a jobbikra szavazott, hanem hogy amiatt mert más azt mondta neki.
2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%

Nevetségesek ezek a fanatikus jobbikos birkák. :)


Kérdező! Neked fingod sincs a dolgokról agyhalottkám. Csak másolsz ide egy agymosó cikket érv gyanánt, és ezzel akarod osztani az észt (ami neked pont nincs). Tipikus jobbikos. :)

2010. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Tisztázzunk le 2 dolgot!


1. Valóban egy barikad cikk olvasása közben tettem fel a kérdésemet. Valóban idemásoltam néhány érvet a miért nem szavazok a fideszre c. írásból. És akkor mi van?


2. Az, hogy másoltam-e érveket egy cikkből, vagy sem, az nem változtat a tényen, hogy a második hozzászólót leszámítva nem sikerült senkinek a fidesz mellett érvelni.

2010. aug. 29. 05:47
 18/25 anonim ***** válasza:

hülye copy-os vagy..


-.-

2010. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezek az én "érveim" (ma már ugyan elképzelhető, hogy inkább nem mennék el szavazni, de mindegy): 1. Elegem volt az ún. baloldalból! ha nem történik meg ez a váltás, akkor tényleg azt hihették volna, hogy nekik mindent lehet (az más kérdés, hogy a Fidesz is ezt hiszi :D)

2. mert más alternatíva nem nagyon volt a választókörzetemben! (Jobbikra nem akartam voksolni)

3. a barikádos cikk kb mindent a Fidesz nyakába varrt, tehát nem vmi hiteles!

2010. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Azért Fidesz, hogy ne Mszp? Te tudod... Az Mszp és a Fidesz két különböző kutya, de egy a gazdájuk. Ezt nem árt, ha tudod.


A Barikádos cikk mely pontja nem igaz a Fideszről? Tegyük tisztába a dolgokat! Miért nem hiteles a cikk? Hol és miben hazudnak? Kérlek indokold meg a rágalmadat! Nem szeretnék félretájékoztatni senkit. Ha nem igaz valami, akkor helyre lesz igazítva a cikk és le lesz szedve a kérdés is. Előre is köszönöm megtisztelő válaszod.

2010. aug. 29. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!