Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj, hogy nagyon bírom...

Az baj, hogy nagyon bírom Gyurcsányt és Orbánt is? én nem akarok elhatárolódni egyikük pártjára sem, tudom értékelni mindkettőjüket, szerintem mindkettő nagyon értékes a maga módján, és megértem az elveiket! Csak normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

mindig olvasom őket (blog, facebook,stb), ha tehetem megnézem őket, stb. van még valaki így?

nem provokáció a kérdés, úgyhogy nem kell beírni szitkozódást! :)


2011. febr. 21. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Na ja :D

Ismerős érzés :)

Én fideszes vagyok, de nagyon bírom minden kettőt :D Élvezem hallgatni, olvasni Gyurcsányt, jobban, mint Orbánt, pedig fideszes vok.

2011. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Orbán egy.... csak ártott ennek az országnak, eltakarodhatna már! Viszont Gyurcsány jóember
2011. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Javaslom menjél gyárba dolgozni és éljél meg az ott megkereset fizetésből és utánna mond el a véleményed már ha találsz egyáltalán munkát ami tisztességesnek mondható.Nem a zavaros mint a pesten a minimálbér meg zsebből 250 000.
2011. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Helló, hello!

Hol is van az a pocsék hely, ahol zsebből megy a 250 000???

Megyek oda!!!

2011. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amúgy imádom Orbánt is, és Gyurcsányt is.

Biztosan ezért állapították meg, hogy "Skizofrén, paranoid mazochista vagyok"...

2011. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Az baj, hogy nagyon bírom Gyurcsányt és Orbánt is?"


Nem baj.


"szerintem mindkettő nagyon értékes a maga módján, és megértem az elveiket!"


Mondjuk az elvei nagyon szépek szoktak lenni a politikusoknak, főleg, ahogy előadják őket, de a politikusi teljesítmény nagyobbrészt nem az elvekkel kapcsolatos.

2011. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szeresd is őket,ők is szeretik egymást,de a Parlamentbe jáccani kell az ellenséget,nehogy kirakják közéjük az egyenlőt!

Négy év múlva talán alakítanak egy közös pártot.A Fidesznek eddig is(régebben)volt Fidesz-Mpsz,ebből lesz Fidesz-Mszp párt,ami áll egy Fideszből és egy Mszp-ből!

2011. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem baj, csak kicsit gáz. Azt jelzi, hogy könnyen befolyásolható vagy, vagy nem igazán érdekel a politika, mint olyan.

Ez a két ember képzett szónok, olyan populista szövegeket nyomnak órákon át, hogy megfájdul tőle a fejem. Akinek ez tetszik, az nem gondolja végig a szavak értelmét.

2011. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:11


"Azt jelzi, hogy könnyen befolyásolható vagy"


Ja, mert a szabadon és eredeti módon gondolkodók mind azt bégetik együtt, hogy "minden politikus gazember" és "Orbán és Gyurcsány az ország szégyenei", ugye?

2011. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!