Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra miért törli a neki...

Dúró Dóra miért törli a neki nem tetsző kommenteket facebookon? Bezzeg a zsidózó/cigányozó kommenteket sosem törli, sőt be is lájkolja.

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 15:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy kap :) Kerjel illedelmesen :D
2021. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem szoktam DD oldalát nézegetni, de minden olyan politikus esetében, ahol csak támogató kommentek vannak, tudható, hogy nem tűri az ellenvéleményt, a véleményszabadságot.


A trágár, troll kommentek törlése nem probléma, de ha valaki normálisan ír, és csak azért törölnek valamit, mert ellenvéleményt ír le, az inkorrekt.

2021. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Pl. Budai Gyula nem egy szimpatikus figura, de láthatóan nem törli a kommenteket, mert már 771 van, és nem csak finomkodók:


[link]

2021. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit írtam gyurcsány egy bejegyzésére, hogy ideje lenne önkritikát gyakorolnia és lemondani. Másnak átadva ezzel a lehetőséget. Eredmény : letíltott egyből
2021. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Melyik párt tagja Dóri?
2021. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7%
#3: nem szívlelem Gyurcsányt, de amúgy se instan, se tecsőn nem törli az ellenkommenteket/trollokat, minden posztja/videója alatt tele van a kommentszekció utálkozókkal:D de ezt nem értem h miért így kell gondolkodni, attól h az egyik szar, arra nem válasz h de bezzeg a másik...
2021. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
Szinte mindenki ezt csinálja sajnos, főleg balosok, ők nem tűrik az ellenvéleményt (lásd hírtv elleni bojkott). Egyszerűbb ez nekik, tiltani az állandóan ellentmondókat. Én rasszistának nevezhető véleményeket is szoktam írni, de korrekt módon, pl. leírom, hogy xy kisebbségben sokkal magasabb a bűnözés, mint máshol, de úgy látszik, ezt sem tűrik, pedig ezek objektív tények.
2021. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
17: az ellenvéleményt pontosan a fideszkormány próbálja elnyomni a média letarolásával (rádiófrekvenciák, KESMA, köztévé, stb.), az ellenzéki médiákban nem hirdetéssel, stb.
2021. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
43%
18, érdekes, pl: Orbán nem szokott kommenteket törölgetni az oldalán, pedig van olyan ami igen csak megérdemelné.
2021. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

#19, ezzel Orbán a szabályt erősítő kivétel. Engem 1-1, amúgy civilizált, csak kritikus komment után tiltottak a Magyar Nemzetnél, Origonál, Bayer Zsolt oldalán, sőt még a Nemzeti Sportnál is :D Utóbbinál az volt a bűnöm, hogy fel mertem hozni a TAO-pénzek mértékét és a sikeresség hiányát egy utánpótlásról szóló cikk alatt :D


Meg az ötödrangú Pesti TV-műsorvezetők és a hasonló szinten álló csicskák is ugyanezt csinálják, bár náluk én is felvettem az ő szintjüket és ez biztos felháborította őket :DDD

2021. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!