Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szeretnek liberális...

Akik nem szeretnek liberális demokráciában élni konkrétan melyik országban élnének szivesebben, ahol jelenleg a nekik tetsző rendszer működik és azt szeretik az ott élők?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én itt szeretnék élni Magyarországon. De hol van itt liberális demokrácia?
2018. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Konkrétan Magyarországon nem szeretnék liberális demokráciában élni. Van még mit javítani a demokráciánkon bőven, de azt nem szeretném, hogy liberálissá váljon.
2018. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs se normális liberalizmus se normális demokrácia, de sokak szerint van itt is és az unióban is és rossz. Mondjuk szerintem is rossz kezekben van, de inkább ezen javítanék és nem akarnék valami diktatúrában élni. De azért érdekelne hol van esetleg mégis olyan autokrata vagy diktatórikus berendezkedés ahová egy demokráciát és liberalizmust utáló elmenne és elvinné a szeretteit, családját, a gyermekeit is.
2018. febr. 1. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Pl a 70-80' évek NSZK vagy Ausztria. Amikor még nem libbantak meg, ez amolyan arany korszak volt arrafelé.
2018. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A múltbéli politikai és társadalmi berendezkedések ma már nem mérvadóak, nem visszaállíthatóak mivel rengeteg változás zajlott le a világban minden téren. Ma kell tudnia működnie egy ilyen dolognak valahol, ezért is így kérdeztem.
2018. febr. 1. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Demokráciában szeretnék élni, de nem liberálisban.
2018. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországon. Esetleg még Szingapúrban.
2018. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Monfdjuk én itt is élnék:

[link]

2018. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Egy olyan országban élnék szívesen, ahol a segélyből élőktől elveszik a szvazati jogot, így biztosítható, hogy a hatalom ne vásárolja meg a szavazatokat.

Csak egy nagyon szűk réteg kaphatná meg, mivel a legtöbb ember túl ostoba, hogy ilyen fontos dologról döntsön

2018. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Abban az apró országban, soha sincs a hírekben, mintha nem is létezne. Észtország, Litvánia, Lettország.
2018. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!