Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett a ballib oldal...

Miért lett a ballib oldal budapesti olimpia rendezés ellen?

Figyelt kérdés
Pedig volt egy BOM /Budapesti Olimpiáért Mozgalom/ amely kifejezetten propagálta a pesti olimpia rendezést és arról az oldalról jött.

2021. júl. 30. 08:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem vágyott se arra hogy felfoforgassa az életüket se arra ami a görögökkel volt (egyenes út az államcsődbe)...
2021. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ezt olvasd végig: [link]
2021. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Avizes vb is a többszörösebe kerult, egy olimpianal is ez lett volna
2021. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Jobboldali vagyok és konzervatív. Mégis elleneztem.
2021. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Mert a görögök jelentős részben az athéni olimpia miatt jelentettek államcsődöt, és az összes rendező közül leginkább hozzájuk hasonlítható a mi gazdasági súlyunk.


A korrupcióval nehezen vádolható japánok 7 milliárdra (2100 mrd Ft) tervezték a tokiói olimpiát a jelentkezéskor és jelenleg tartanak 20-nál, mire minden lezárul (olimpia utáni átépítések) akár 25-ig is juthatnak.


Tudom, hogy az átlag fideszprolinak az agya abban a pillanatban kikapcsol, amikor elhangzik a "milliárd" szó, hiszen már az is felfoghatatlanul hatalmas összeg számukra, de ettől én még nem szeretném, ha az én meg mindenki más adójából erre költenénk 10-15 ezer milliárdot.

2021. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
Gyurcsány 5200mrd fúj, Olimpia 5200 mrd yeah
2021. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
#5 A japánoknak 1 teljes évvel tovább kellett az olimpiai költségeket fizetniük, olyan építményeket fenntartani, ami csak az olimpia miatt készült el ideiglenesként vagy éppen rengeteg embert fizetni még egy évig, stb. Nagyon nagy veszteségük volt azzal, hogy a járvány miatt nem voltak vendégek, nézők és a sportolókat sokkal költségesebben lehetett elszállásolni, utaztatni a járványügyi intézkedések miatt. Ez egy extrém helyzet volt, nem lehet példaként venni egy olimpia megrendezésének költségeire.
2021. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
#7 Athénban nem voltak ilyen problémák, még sem sikertörténet. Egyébként a montreali olimpia is veszteséges volt.
2021. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

A japánokat leszámolva mutassatok már egy olimpiát, ami nyereséges lett, vagy nem került sokkal többe, mint amit terveztek! Mondjuk az elmúlt 20 évben. A vizes VB 5x-6x annyiba került, mint terveztük. Az olimpiával is ez lenne?

Arról nem beszélve, hogy egy ilyen szép épületet ígértek és mi lett belőle? Pizzásdobozok egymásra pakolva.

[link]

2021. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem a baloldal volt ellene, hanem általában az emberek, ezért nem engedte Orbán a népszavazást az ügyben. Amikor összegyűlt elég aláírás a népszavazásra, akkor tudta, hogy elvesztené azr, ezért megfutamodott, és inkább visszavonatta a pályázatot.
2021. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!